Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmasat csalódtam, hogyan...

Hatalmasat csalódtam, hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és ma bebizonyosodott, hogy meg akart csalni. Nem tette meg (azzal a csajjal biztos nem, de mással ki tudja..) csak azért nem, mert a csaj tudta, hogy mi járunk, és így nem akart belemenni, de a barátom bepróbálkozott nála. Ez 100%.


El nem tudom mondani mit érzek, csalódtam, nagyon hülyének érzem magam. Még nem dobtam ki, ő nem tudja,hogy tudom, de ezt nem lehet kimagyarázni szerintem. Annyira rossz.:((

Ráadásul nagyon komolyan gondoltam vele, 25/N


2011. júl. 2. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem tudjuk meg pontosan a dolgot.:D
2011. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tény, és nem te következtetted ki a nyomokból, akkor szerintem szakíts vele, mert ezt feldolgozni elég nehéz lesz, de ha adsz magadnak egy kis időt, akkor érezni fogod, hogy meg fogsz-e tudni bízni benne valaha. Én azért nem lennék biztos ebbe a megcsalás dologba:) Ha a párom elkérné egy idegen nő telefonszámát, vagy látnám őket, inkább az jutna eszembe, hogy valami meglepit szervez nekem, minthogy megcsaljon.:)
2011. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon toleráns hozzászóló: ha a te párod kérné el egy nő számát és találkozni akarna vele, te mire gondolnál?
2011. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: én már jártam így, ezért mondom:D

Nagyon ki voltam bukva, és a volt barátom épp egy bulit akart nekem szervezni szülinapomra. Megtudtam, hogy a barátnőmmel találkozgat, kémkedtem utánuk, végül leteremtettem, sírtam, üvöltöttem vele, de végül kiderült, hogy teljesen hiába. Szörnyen éreztem magam...


Nyilván nem mindennapos eset, de a remény hal meg utoljára:)

2011. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A csajjal pár hete ismerősök a fb-on, azután, hogy volt egy buli, ahova én nem mentem..itt lett gyanús, aztán nyomoztam kicsit, és megtudtam, hogy mi volt.

Nem hiszem, hogy nekem akart meglepetést, bár sikerült meglepnie az tény.

2011. júl. 2. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!