Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tegyen félre az ember...

Miből tegyen félre az ember nyugdíjas korára?

Figyelt kérdés
a tévében mást nem hallok,hogy kéne félre tenni de miből?minimálbérből 2 kis gyerek mellett hogyan?akkor mi éhen halunk ha nyugdíjasok leszünk.
2011. júl. 2. 19:42
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
ja a családi dologba igazad van csak annyi a bökkenő,hogy most azért van annyi 35 éves nő aki azt sem tudja mit csináljon,hogy legyen gyereke.meg ki csúsznak az időből.
2011. júl. 4. 08:51
 42/49 A kérdező kommentje:
aki ennyire félre tud tenni azt ide fogadnám magamhoz egy hónapra,hogy ossza be amiből élünk.na kíváncsi lennék más lenne utána a véleménye.ja meg akik ezeket írták ugye mindenkinek van gyermeke akire költeni kell és ha beteg el kell helyezni.tovább képzés mikor?éjszaka?mert örülök,ha a lányokkal egy két órát tudok tölteni.ti milyen országban éltek én nem tudom.
2011. júl. 4. 08:57
 43/49 A kérdező kommentje:
értéke a munkának?igen na én ezt nem látom.az ismerőseim közül mindenki ki dolgozza a belét és semmit nem kap érte.amúgy meg még fiatal vagyok és hála a jó istennek mindent egyedül szülői és minden segítség nélkül értünk el.
2011. júl. 4. 09:14
 44/49 anonim ***** válasza:

Nézd, magyarázkodhatsz, de az a helyzet, hogy nem akarod és kész. De legalább ne hazudj magadnak.


Kezdetnek a gyerekeket küldd el két hétre nyaralni a nagyihoz. Esetleg két hétre a másik nagyihoz is. Ha unokatesókkal összehozzátok, hogy egyszerre menjenek, akkor külön élvezetes lesz. Ez azért jó, mert ők élvezik, hogy nyaralnak, nektek meg nincs kiadásotok velük addig. Ez a négy hét alatt kaján, rezsin minimum 15-20 ezer spórolás. Amit félre lehet tenni.


És ez csak egy példa volt, mivel a körülményeid nem ismerem, nehéz megfelelő példát írni. Bár már előtte is írtam vagy tízet, amikre nem is reagáltál. Arra reagálhatnál.

Egyébként meg akarni kell. Én nem, de számtalan ismerősöm, rokonom járt úgy, hogy bizony vissza kellett ülnie az iskolapadba. Megsúgom, egyik gyerekének sem lett semmi baja attól, hogy heti két estét apukával töltött. Ez nem kifogás.

Legyél őszinte és mondd azt, hogy nem akarsz semmit tenni. Oké. De ne ragaszkodj ahhoz az álláspontod, amit az elmúlt években az országban már rengeteg szülő megcáfolt.

2011. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Tegnap 13:34-es vagyok.

Nem mondhatod, hogy segítség nélkül, mert hiteled van.Azzal segített a bank titeket.Én mondhatom, hogy segítség nélkül, mert nincsen egy forint hitelünk sem.És nálatok itt kezdődik a probléma.

Nem kell nagyzolni 3 emeletes házzal éhgyomorra.Vagy pedig hallgatni kell mint a sír, mert a ti hibátok, hogy ennyi pénzre hitelt vettetek föl.Ennyi.

2011. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
bocsi,hogy nem reagáltam. apu dolgozik így nem tud vigyázni a lányokra sajnos.mama ugyan ez.apu 1 héten egyszer szabad.ja mind kettőnknek csak egy szülője van.így ez ki lőve.a férjem azért nem tud rájuk vigyázni mert váltott műszakban vagyunk mert csak az egyik lányom ovis a másikat nem veszik fel mert helyhiány van.ezzel 5 óvoda van így.nálunk 40 percre is próbálkoztam azt mondták,hogy megpróbálják előre tenni de nem tudnak ígérni semmit a többi óvodába áááá majd talán jövőre.a férjem éjszaka én nappal dolgozom.ha haza jövők ő megy. a másik válaszadónak üzenem ,hogy itt nem az éhen halásról van szó.itt arról van szó,hogy nem tudunk félre tenni nyugdíjra.és dolgozunk.ennyi.én nem a kifogásokat keresem ha valaki tud jót írja én megpróbálom.amúgy szerintem mindent megteszek.ja nem cigizek nincs kávé.és nagyon be osztom a pénzt.de azt hiszem ezt már nem ragozom tovább.aki ügyesen félre tud tenni örülök neki.mi nem.ennyi.
2011. júl. 4. 11:17
 47/49 A kérdező kommentje:
ja és 8 szobás.az nektek,hogy sikerült?
2011. júl. 4. 11:19
 48/49 A kérdező kommentje:
nem 3 emeletes a 3 dikon lakunk másfél szobás lakásba.
2011. júl. 4. 11:20
 49/49 anonim ***** válasza:
77%

Mi forgattuk minden megkeresett forintunkat.15 éve vagyunk együtt, 18 éves korunk óta.Kicsiben kezdtük, de ma már nincsenek anyagi gondjaink.Nálunk egy darab szülő nem volt egyik oldalon sem.Piacoztunk, újságot árultunk, szatyroztunk, mindezt baby mellett, ma már üzlethálózatunk van.Meg lehet csinálni, csak kitartás kell hozzá, meg okosság, no meg egy kis szerencse.


33/N

2011. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!