Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg, hogy...

Hogyan győzzem meg, hogy megengedje? (ék)

Figyelt kérdés
Nos, azt előre leszögezem, nem tizenévesek vagyunk, elmúltunk már 18(huszonévesek). 2 hónapja van egy barátom.Az együtt alvásról lenne szó. Azt biztos megengednék(eddigieknél is megengedték), hogy én aludjak ott,de hogy ő, azt nem igazán. Aludt már itt barátom, de azt is csak olyankor(talán a 3 év alatt ha 4 szer) mikor nekem szülinapom volt, koncertre mentünk , és akkor már nem volt haza busza. A válasz, hogy miért nem aludhatna itt,hogy ez a lakás nem alkalmas arra, hogy valaki itt aludjon(mert, hogy akkor szexelnénk) tesóm a másik szobában,mama lent. (apu nem igazán van itthon hétvégén, de gyakran hétköznap sem. Elmondtam, hogy nem kell ahhoz szex, hogy együtt aludjunk, erre, hogy de az benne van a pakliban. Szerintem ez annyira gáz. Most az milyen már, hogy elmenjünk hotelbe?De nem értem mamát, az együtt alvás szexxel jár? Szerinte igen.Mama amúgy mindenben ilyen, apu már kevésbé, de ezt az itt alvást ő sem pártolja...Mert, hogy ez nem átjáróház. De most a szobánk az emeleten van, kerülgetni sem kellene, mamám meg lent alszik, senkit nem zavarnánk az égegyadta világon. Mert, hogy akkor neki is ágyneműt kell húzni, az külön kaja, mondom adok én neki, nem enni jön. De, hogy valamivel akkor pluszban megkínálni. Összeköltözés egyenlőre nem megoldható. Még ő is csak 10 hónapja melózik, majd valamikor ősszel akar haverjával kivenni egy 2 szobás albérletet(nem egy helyen lakunk) 75 km-re... Nem azt kérem, hogy minden héten aludjon itt,én se minden hétvégén aludnék ott, hanem ne csak én mehessek. De ezt nem értem, az előzőnél én mindig mehettem, ő nem aludhatott itt.. Normális válaszokat köszönöm!
2011. júl. 6. 12:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Meg gondolkoztam azon, hogy ott keressek melót, mert ott könnyebb, de ahhoz hogy elköltözzek, ugye pénz is kell, én meg nem várom el, hogy ő tartson el engem..de nem haverral akar összeköltözni. Na, ezt mondom én is, más világ.De hogy apu is??? Áhhh...Minden másban tök laza apu, de ezt nem díjazza. Érdekes, én mehetnék?
2011. júl. 6. 12:33
 12/22 anonim ***** válasza:
Marmint Palm, nem az utolso, kozben irtak meg paran. Nos, ha igy van a szitu ahogy mondod, akkor szerintem felejtsd el! Lathatod, hogy apukad is hajlana arra, hogy belegyezzen, de a nagyi miatt nem lehet. Apukad csak beket akar otthon (feltetelezem, hogy joindulatu), ezt amig ott elsz, neked is el kell fogadnod. Otthon a szulok parancsolnak, nekik lesz mindig igazuk, ezt el kell fogadni.
2011. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Fiatalabb tesóm van,20 éves de neki még nem volt komoly kapcsolata, fel is hozta mama,hogy nem hozott ide senkit. De nappal nem is szól, csak éjszaka. Jó, aludt már itt az előző(3 éves kapcsolatvolt) de akkor, mikor ballagásom volt, meg mikor 1 héttel előtte szóltam, hogy bulizni akarunk. De miért kell az együtt alváshoz szexelni? Elmagyaráztam, de nem érti. Mert, ha eljön 75 km ről, biztos hogy.. Ne akarjam bemagyarázni, hogy nem.. És akkor olyanokat vág a fejemhez, amiket írtam feljebb....
2011. júl. 6. 12:36
 14/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, én mehetnék?Miért szerintük ha te alsazol ott,ott nem szelhettek?Fura.
2011. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És akkor mondja nekem, bezzeg az unokatesóidnak elmondasz mindent, meg hogy mamát beállítom ezért gonosznak...Most nem is nagyon szól hozzám....Szerintem is apu hajlana rá, ha mama nem itt lakna,mert apu nem is nagyon van itthon...Akkor megyek majd én,mást nem tudok csinálni, idővel csak megenyhül, bár nem hiszem, ő már 77éves-
2011. júl. 6. 12:38
 16/22 anonim ***** válasza:

Nagyon lepontoztak, de szerintem is az elsö altal irtakkal lehetne ervelni apadnak. A tiszta egyenes beszed, felnött modon elmondani, hogy mar szexeltetek, most aludni akartok.

Ez nem arrol szol, hogy nem bizik meg benned, ezert nem aludhattok együtt, ha egyszer nala együtt aludhattok es szexelhettek is, hanem a "ki mit szol".

Mert a nagymama az ö koranak megfelelö felfogasu, es azt szeretne apad, hogy ebben igazodj hozza, ahogy ö is teszi, ne az orra elött zajlodjon a szex, a füle hallatara. Koromat tekintve (mert ennek megfelelöen a szüleim is idösebbek, egyikük meghalt, ahogy nagyszüleim is) ezt is megertem. Hat valahogy bekevel kene megoldani. A masik felfogasan sajnos nem valtoztathatsz, csak maga dönthet, es az idösebbek alt. kevesbe rugalmasak, bar kivetel van. Viszont lehet beszelni a mamanak a mai vilagrol, a sajat nyelven es a sajat ertekeihez közelitve, hogy mas az elfogadott norma. Meghallgatni öt is, anno mi volt. Es hogy ennek vannak elönyei, hatranyai: a nök ma kifejezhetik erzeseiket, boldogabbak lehetnek...stb.

2011. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
En ertem. De te meg azt ertsd meg, hogy az ilyen vitakban csak nekik lehet igazuk! Ahol az esz ervek elfogytak, es csak kotik az ebet a karohoz, ott nem tudsz mit tenni. El tudsz koltozni, ha el akarsz, de szerintem a szuleiddel nem erdemes osszerugni a port, mert kesobb rafazhatsz.
2011. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Pedig pont apu mondja, hogy hagyjon már békén mama, azt csinálok amit akarok, odamegyek ahova akarok, mama azt nem tilthatja meg hogy nappal kit hozzak ide. De néha apu is megengedte,. Inkább mama aki ilyen, aput is befolyásolja, bár aput nem nagyon lehet
2011. júl. 6. 12:44
 19/22 A kérdező kommentje:
Most mennem kell, köszi a válaszokat, ha írtok írok ha hazajöttem
2011. júl. 6. 12:45
 20/22 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy nem neked kell alkalmazkodnod mamád korához, hanem a mamádnak ahhoz a korhoz amiben most él.
2011. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!