Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » TINÉDZSER! Ki szoktál vagy ki...

TINÉDZSER! Ki szoktál vagy ki szöktél már valaha otthonról?

Figyelt kérdés

ha igen, akkor lett-e következménye, ha igen akkor mi.:)

én pár óra múlva szököm ki haverokkal beb*szni és megpróbálok reggelre visszatérni, mintha mi sem történt volna : )


aztán, ha lesz következménye ha nem.. megéri:)


16/F


2011. júl. 6. 22:20
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
89%
Én sokszor kiszöktem. Úgy csináltam, hogy vészhelyzetre hagytam egy levelet az asztalon, hogy átmentem valamelyik barátnőmhoz, másnap kimagyaráztam volna, hogy szakított, vagy válnak a szülei és sírva hívott fel este, hogy menjek át, és azért nem szóltam, mert nem akartam őket felébreszteni. Mikor meg hazaértem, és láttam, hogy nem vették észre, hogy elmentem, akkor elvettem a levelet az asztalról, máskor újra felhasználtam. Sose látták azt a levelet, pedig sokszor mentem el éjjel, ha valamikor felébredtek volna, akkoris biztosítva lettem volna.
2011. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Ma ismét lesz egy szökésem.:)) alig várom *-*
2011. aug. 15. 16:01
 33/52 ava87 ***** válasza:

Nem vagyok már tini (24 vagyok), de sosem szöktem ki otthonról. Nem mintha egy angyal lettem volna, csak azért abba is belegondoltam, hogy a szüleim hogy éreznék magukat, ha azt vennék észre, hogy nem vagyok ott, ahol lennem kéne. Nem tettem volna zsebre amit kapok, az biztos.

Viszont olyan volt már, hogy nem ott voltam, ahova mondtam, hogy megyek.

2011. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Nem,soha nem szöktem ki,inkább a szüleim próbálnának elküldeni itthonról.Szerintük nem egészséges,hogy itthon rohadok.Mondjuk,én soha nem is éreztem szükségét annak,hogy jól be*asszak valakivel.
2011. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
pedig jelentős szerepe van, ha nem akarsz kockaként meghalni ;D
2011. aug. 15. 16:38
 36/52 anonim ***** válasza:
Igen, viszont én hagytam egy cetlit az ágyamon, hogy kiszöktem, ne aggódjanak, reggel jövök. Mármint arra az esetre, hogyha véletlenül pont bejönnek a szobámba ellenőrizni, de hál' Istennek ez nem történt meg, szóval összetéphettem reggel a cetlit:)
2011. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

én ált. 18 éves koromig, mert csak sok hiszti árán engedtek bulizni, és untam.

aztán azóta engednek, csak mindig lenyomják előtte a szentbeszédet -.-

néha a haverok 11-12 fele hívnak le, akkor az ősök már lefeküdtek, és nem akarom őket felzavarni hogy lépek, így kilógok...de a feelingje azért ugyanúgy ottvan mint régen :D

20/L

2011. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
pár szor jah, huh azok voltak a szép idők, kin az utszáán
2011. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

hát én nem is mernék de nem is tudnék :)

egyrészt azért mert emeletes házunk van és az ablakon csak nem ugorhatok ki Xd

és a másik a következmény: a szüleim eddig is vertek minden apróságért,úgyhogy ha kiszöknék szerintem a hullaházban végezném (és mielőtt bárki viccesre venné,komolyan gondoltam)

szóval inkább nem

se most,se később

13l

2011. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,én előbb lennék kocka,mint valaki aki ("utszáán") ennyire nem tud írni.

Különben,kurv*ra nem szexi,ha egy csaj annyit vedel,hogy azt sem tudja hogy hívják.

2011. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!