Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » TINÉDZSER! Ki szoktál vagy ki...

TINÉDZSER! Ki szoktál vagy ki szöktél már valaha otthonról?

Figyelt kérdés

ha igen, akkor lett-e következménye, ha igen akkor mi.:)

én pár óra múlva szököm ki haverokkal beb*szni és megpróbálok reggelre visszatérni, mintha mi sem történt volna : )


aztán, ha lesz következménye ha nem.. megéri:)


16/F


2011. júl. 6. 22:20
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Kiszökni nem szöktem még ki(csak próbáltam), de párszor már füllentettem róla, hogy hol vagyok.

Kiszökni egyszer próbáltam, de nem sikerült, apu észrevette, hogy le akarok lépni.

18/L

2011. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Én még nem szöktem meg soha.


19/L

2011. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok tinédzser, de akkoriban a barátnőmmel kiszöktünk.

Egy koncerten voltunk, utána a barátnőm apukája hazavitt minket (hozzájuk) és mikor már lefeküdtek, mi kiszöktünk az ablakon! :)

De akkor egy csöppet bevoltunk rezelve mert a kert alatt mentünk ki a kutyájuk meg nagyban ugatott, tuti, hogy akkor valaki volt ott, rögtön szaladásnak eredtünk, hogy végre felérjünk a haverokhoz.

Visszafelé is be voltunk sz@rva, hogy nehogy legyen ott valaki, meg, hogy lenne bukjunk. Szerencsére semmi gond nem volt.

Mai napig emlegetjük. :)

2011. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

1x földszinti szobámból ugrottam ki,az ablakot csak behajtottam,nem csuktam be :) simán vissza tudtam mászni,nem derült ki.

aztán tetőről is másztam már le,az se derült ki:)(kerítésen meg visszamásztam)

aztán többször hazudtam a hollétemről,volt hogy 100km-ekkel messzebb tartózkodtam éjszaka is.Szerencsére volt olyan barátnőm,akinek a szülei falaztak :)

Semmi nem derült ki a mai napig.Örülök,hogy megtettem ezeket,mert konzervatív,szigorú és mindentől eltiltó generációs szakadékos szüleim voltak..

2011. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Sosem szöktem még ki, de nincs is kihez kiszöknöm:D legjobb bnőm a város másik végén lakik. gyalog kb 2-3órahossza lenne, ráadásul busz sem jár, és nem is lakok egy olyan környéken ahol szívesen mászkálnék egyedül éjszaka:D

16/L

2011. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem jó ötlet mást is belerángatni abba, hogy falazzon neked. Saját magamból indulok ki: 2 éve, csináltam egy nagy bulit, amíg anyámék elutaztak. Egy barátnőmet nem engedte az anyja sehova, ezért kitaláltuk, hogy egy csajnál alszunk ketten, és a csaj anyja falazott nekünk.

A buli előtt átjött hozzám 3 barátnőm meg ez a lány. Jól beb*sztunk.. a csaj kitalálta, hogy elmegy a pasijához..nem akartuk elengedi olyan állapotba és elszökött.. Hívtuk a pasiját, hogy menjen ki a megállóhoz érte. A lány sehol se volt, nem vette fel a telefont. Ekkor jöttek a bajok.

Hívtak minket a korházból, hogy a kedves barátnőnk az árokba fetrengett, onnan szedték ki hulla részegen, és detoxba van (Y) a hab a tortán, hogy a csaj első foga kitört akkorát esett.

Az anyja megtudta, hogy hazudtunk neki és tök nagy botrány volt belőle.

Szóval elég gáz :DDD úgyhogy ezzel óvatosan.

17/L

2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

egyszer, a szerelmemhez akitol tiltottak. 1 het szobafogsag lett a vege, de kozben kellett menjek szulinapokra, uzletbe, ide-oda es csak talalkoztunk. rajottek nincs ertelme tiltani es ezek utan szakitottunk ez lett a kovetkezmenye.

16/l

2011. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
Még nem kellett kiszöknöm, bárhova elengednek. Vagy csak simán elmegyek és ha esetleg eszükbe jut éjjel felhívni, hogy hol vagyok már, akkor csak megemlítem hogy majd reggel jövök és kész. Nem nagyon aggódnak, túlságosan bíznak bennem de igazából még semmi hülyeséget nem csináltam, szóval megérdemlem :D
2011. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

hú az én estém nem volt semmi. úgy nagyjából emlékszem mi volt, de arra nem, hogy hogyan jutottam haza, csak otthon ébredtem fel :)


viszont többet má nem iszok xD ez nagyon szar volt. eleinte jó, de utána amikor széthánytam magam, akkor az nem volt valami pepszi érzés...

2011. aug. 16. 10:22
 50/52 anonim ***** válasza:

hát szökni még nekem se kellett... alapból elég jófej szüleim vannak, tényleg a legtöbb helyre elengednek, csak szólnom kell. ezért felesleges szökdösni.


de egyszer olyan volt már, hogy azt mondtam lemegyek a legjobb barátnőmmel a mamájához vidékre egy hétre mert lehívtak... és közben haverjaimmal voltam az ország másik végén. 6 fiú, 2 lány (velem együtt) tuti nem engedtek volna le :D 15 éves voltam.. :D nem derült ki semmi, csak utána idegeskedtem kicsit, hogy anyukám össze ne fusson a barátnőm anyukájával, hogy megkérdezze hogy viselkedtem stb... :D meg mindig amikor hívott oda kellett mennem ahol nem hallatszott a többiek hangja.. :D


meg múltkor volt, az nem kiszökés volt, csak azt mondtam éjfélre jövök haza és csak reggel 8ra sikerült.. halálra idegeskedték magukat :'D nyertem 1 hét szobafogságot.. :DDD


17/L

2011. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!