Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak van igaza? Ne menjek...

Anyámnak van igaza? Ne menjek strandra, mert az undorító? Kövér vagyok, de akkor nekem már nem jár a strandolás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 13:16
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
7%
Fogyózzá!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Menj nyugodtan, ha te jól éreznéd magad. Nem undorító. Akinek nem tetszik, az nem néz rád, strandra nem csak a tökéletes emberek mehetnek.

Örülj neki inkább, hogy ilyen vagy, hogy "kövéren" is felvállalod magad, és persze sok sikert a diétádhoz. :)

2011. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
98%

szia

160 cm, 90 kg vagyok és megyek strandra! Hogy kikapcsolódjak, és jól érezzem magam. És nem érdekel, hogy ki néz rám, ki nem.

Anyaként pedig az a véleményem, hogy egy anyának nem lenne szabad ilyet mondani a saját gyerekére, h undorító! Ezzel térdig földbe döngöli, még 2 ilyen "dicséret" és szegény gyereket daruval kell kihúzni belőle. Egy anyának az a dolga, h a gyerek önbizalmát erősítse, és ha más belerúg egyet, ő ott legyen mellett!

2011. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
88%

anyukád is kövér? A saját komplexusát ne rád akarja kivetíteni, ha baja van magával a drága anyunak!


Mint ahogy amúgy sem az embereknek élsz, strandra sem azért megyünk, hogy más embereknek megfeleljünk, hanem azért megyünk strandra, mert strandra akarunk menni.


Szóval ha el akarsz menni, akkor ne mások alapján éld-vagy inkább ne éld- az életed, mert az a tiéd. Más lesz@rja, hogy a strandon vagy-e vagy nem, viszont magadat fosztanád meg az örömöktől, ha ez alapján döntenél valamiről, amit szeretnéd, de mégsem teszed.


Megsúgom, lesznek ott még többen, akik kövérek, öregek, narancsbőrösek, sorolhatnám a listát, mégis jól fogják érezni magukat!


Itt az élet, nyár van, ne hagyd hogy csak úgy elmúljon feletted mert lemondasz mindenről mások véleménye miatt. Az a fontos, hogy te mit akarsz.


Szóval irány a strand! Érezd jól magad!

20/L

2011. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is megvastagodtam az utóbbi időben, de nem vagyok saját magam ellensége, hogy a 35 fokban hétvégén a lakásban rohadjak! Akinek nem tetszik, nézzen máshova, ennyi! Ne hallgass senkire, menj és érezd jól magad. A strand nem modellkifutó!


25 N

2011. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
13%

"Anyaként pedig az a véleményem, hogy egy anyának nem lenne szabad ilyet mondani a saját gyerekére, h undorító! Ezzel térdig földbe döngöli, még 2 ilyen "dicséret" és szegény gyereket daruval kell kihúzni belőle. Egy anyának az a dolga, h a gyerek önbizalmát erősítse, és ha más belerúg egyet, ő ott legyen mellett!"


Az sem elképzelhetetlen, hogy sokkterápiával kellett megadni a lökést a lánynak, hogy belássa, van rajta felesleg, és fogyóznia kéne.

Ebben az esetben elfogadható anyukád hozzáállása, mivel te is azt írtad, hogy fogynod kell.

2011. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
97%
Szép, ezzel az erővel edzőterembe se menj, biciglire se ülj.Inkább örülne, hogy kimozdulsz mozogsz.A barnulás egyébként is slankít.Diétázni pedig ésszel. én 10 évig diétáztam, bár csak egy kis feleslegem volt, aztán terhesen cukros lettem. Megtanítottak diétázni, mert előtte minden hülyeséget kipróbáltam hasztalanul, és éhezés nélkül 10 kiló lement.
2011. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
96%
Már miért ne mehetnél??? Én is kövér vagyok. Nem azért, mert egész nap hamburgert zabálok, sőt egészségesebben étkezem, mint 1-2 sovány ismerősöm. De ezt dobta a gép. Az a lényeg, hogy amikor a tükörbe belenézel szépnek lásd magad. A többi meg le van sz*rva! Kit érdekel, hogy más mit gondol? Ne másért élj, hanem magadért, mert különben sose leszel boldog! Mindig lesz olyan ember, akinek nem fogsz tetszeni. Ha valaki nagyon akar, akkor talál a másikon kibeszélnivalót, ha nem a súlyát elemzi, akkor mást. És sajnos létezik az a típus. Az olyanokkal meg nem kell törődni. Mindig arra gondolok ilyen esetben, hogy aki mindig kibeszél másokat az csupán a saját hibáit akarja ezzel leplezni, eltereli magáról a figyelmet. Saját magát boldogítja ezzel és sajnálom szegényt:( Kövéren is lehet szép valaki. Csak a média erőszakolja ránk a 40 kilós, trendi cicákat. Hidd el a pasik is jobban felfigyelnek rád, ha árad belőled a magabiztosság. Nekem lassan 5 éve tartó párkapcsolatom van és ráadásul a barátom rendkívül helyes, sportos, trendi. Mégis velem van, nem mással.:) Anyukádat meg elküldeném pszichológushoz! Mutasd meg neki ezeket a hozzászólásokat szerintem! De mondom az első dolog, hogy magadnak megfelelj. Mindenki úgy éli az életét, ahogyan akarja. Ettől se rosszabb, se jobb nem lesz senkinek.
2011. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
95%
A strandolás, az élet is ugyanúgy kijár neked ahogy nekem, neki, és ő neki is... Emberből vagyunk, húsból vérből, bőrből, bajból, hibákból, jóoldalakból, ...stb Szóval menj csak nyugodtan, a környezeted véleménye meg olyan amilyen, te döntesz a sorsodról.
2011. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
95%
Szerintem ebben nem anyukádnak van igaza!egyébként ha meg téged zavar az hogy egy kicsit túlsúlyos vagy ma már olyan fürdőruhák vannak, amik eltakarják azokat a részeket amiket nem szeretnéd hogy lássanak!Ne légy gátlásos, fogadd el magad!:)
2011. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!