Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak van igaza? Ne menjek...

Anyámnak van igaza? Ne menjek strandra, mert az undorító? Kövér vagyok, de akkor nekem már nem jár a strandolás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 13:16
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi az undorító anyádnak? Az, hogy kövér vagy vagy a strand? A strand vize szokott undorító lenni. A kövérségeddel ne foglalkozz, nem te vagy az egyetlen, hidd el. Attól még nem vagy undorító.
2011. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
100%

Menj el strandra! Ha anyukád mondja ezt így, akkor már csak azért is. Bárki bármit mond NEM vagy undorító!

Nem csak a gebéknek és a modelleknek jár a strand. Mindenkinek!

Menj el és érezd jól magad!

2011. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
93%

Ha ez megnyugtat én 160cmhez 98 kilót nyomok és megyek strandolni! Eddig is mentem. Méghozzá bikiniben, mert NEKEM az a kényelmes. Szerintem Te se foglalkozz mással. Nem Te leszel az első vagy egyetlen kövér ember a strandon.

Nyugi! :)

23N

2011. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
93%
Én is kövér vagyok, mégis járok strandra. Mondjuk ne oldalt kötős, mini háromszögbikinit vegyél fel, aminek a string pántjai eltűnnek a hurkák között, még rosszabb a tangaszabás, de egy jól szabott, akár kétrészes fürdőruhában nyugodtan kimehetsz a strandra!
2011. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
85%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:21!!!

Én nem is azért megyek standra hogy idegenekkel társalogjak!Ki nem sz.arja le hogy hozzám se szólnak?!

2011. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
92%
Anyukádnak jó kis hozzáállása van!! Gondolom egy kicsit sem rombolt az önbizalmadon. Menjél nyugodtan strandolni, szabad ember vagy azt csinálsz amit akarsz! Mellesleg a strand nem szépségverseny, nem csak tökéletes emberek járnak oda. Jó szórakozást!
2011. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Én is 90 körül vagyok, szóval nem csak bemagyarázom magamnak. Köszönöm a sok biztatást, főleg a "sorstársaktól"!
2011. júl. 7. 13:29
 18/44 anonim ***** válasza:
88%
Ha édesanyád szerint undorító vagy, hát tudom sajnálni! Egy anyának nem így kéne előadnia magát! Ha a gyerekem félszemű, nyomorék és fogyatékos, nekem akkor is a világon a legszebb! Mondom, menj strandra! Sok pasi nagyon szereti a dundi lányokat! ;)
2011. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
1%
IStenem ezek a mai tinik, minden szaron fenn akadnak. Komolyan mondom, mindegyik egy hisztis liba.
2011. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 90 kilósan is lehetsz csini:-)

Menj nyugodtan strandra, ússz sokat, az amúgy is jó mozgás, és egyél sok sok dinnyét, csak mert említetted, hogy diétázol.

2011. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!