Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne, ha a testvéred...

Rosszul esne, ha a testvéred nem téged kérne fel keresztszülőnek, hanem a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Szerintem ez annyira megalázó helyzet. Én gondolkodás nélkül a húgomat kérném fel, meg se fordulna a fejemben a legjobb barátnőmet választani helyette.

Hiszen a keresztszülő olyan, mint egy 2. anyuka (kis túlzással). Vigyáz a gyerekre ha kell, tanítja, neveli, támogatja, bátorítja...


2011. júl. 8. 09:47
1 2 3
 21/22 Jodi válasza:
Szerintem ha valakinek testvére van ,az első gyereknek legyen a tesó a keresztszülője,az én keresztapám 14 éves volt,mikor a keresztapám lett.Én most lettem keresztanya 3 éve,és felmerült a kérdés ,hogy a nővérem barátai lesznek a keresztszülők,mert a család nagyon szeretett volna keresztszülő lenni! De ha egy barátnő a keresztszülő,és ha az a barátság megromlik véletlenül ? Vagy eltávolodik a szülőktől? Akkor a gyereknek nem lesz kereszanyja? Én amondó vagyok,hogy mindenképp tesó legyen az! De ezt mindenki maga dönti el! Én bármennyire is szeretem a barátnőm,akivel már 20 éve vagyunk barátok,nem ő lesz a keresztanyja a gyerekemnek,hanem a húgom vagy a nővérem!
2011. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

én örülök h nem engem választott esóm h legyek a gyerek keresztanyja. Jobb így h a barátnője az,őt pumpolja pénzel.

MIkor szó volt arról ki legyen a keresztanya,tesóm megmondta h én csak akkor vállaljam ha tudom anyagilag is rendesen támogatni a gyereket. Én akkor fejeztem be a sulit,munkám se volt,nem volt nekem pénzem arra h keresztanya legyek. Most már van munkám,de ha felkérne h legyek a 2. gyerek keresztanyja akkor se válllalnám így h kötelező nekem pénzel és drága ajándékokkal ellátnom a gyereket szülinap,névnap,karácsony,télapó,húsvét,stb...

Ha ugy van ugyis veszek vmi kis apróágot a gyereknek most is,de ez h kötelezően elvárja tesóm,mert én vagyok a keresztanya ebből kössz nem kérek

2011. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!