Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek ezt a rohadt...

Hogyan viselitek ezt a rohadt nagy meleget?

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek,hogy jobban bírjátok? Én néha már úgy érzem,hogy menten összeesek! Megy a ventilátor,vizezem magam,de nem bírom! Kissé légszomjam is van.
2011. júl. 10. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, vékony vagyok, mégse bírom a meleget -.-'
2011. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
72%
Utsó, én vékony vagyok, de nem bírom ha kinn vagyok. Benn még valahogy elvagyok, de kint.o.O Very shit.:D
2011. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
15%
72%-os vagyok és nem utolsó, hanem a 18F:D
2011. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
94%
lol nem vagyok hájas de képzelheted egy vörös hajú hófehér bőrű embernek milyen. kimegyek 10 percre és végem :D
2011. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hozzá lehet szokni szép lassan, főleg mikor kezdődik a meleg nekem akkor rossz. sok folyadék + hűtővíz :P
2011. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 A kérdező kommentje:
Kedves 11:34-es! Ez roppant értékes megnyilvánulás volt,de tudod ez nem háj függő,de nem baj még csak 18 vagy,amjd tanulsz még! :)
2011. júl. 10. 11:41
 17/75 anonim ***** válasza:
100%

Itt benn elviselhető, régi házunk van, az meg benn tartja a hűvös levegőt. Ha van némi szél, akkor kereszthuzat. Lenge ruhában vagyok, sok vizet iszok, vagy fagyasztott joghurtot eszek (isteni*.*)

Ha bemegyek a városba, akkor már neccesebb, főleg a 20 perc a buszon, ott tényleg meg lehet gyulladni, mert természetesen az ablakok nem nyithatók:) Mindig van nálam egy hajfénysprének álcázott flakon hideg vízzel, amivel le tudom spriccelni a bőröm, ha melegem van. Plusz persze lenge ruhák, minél kevesebb, annál jobb, rengeteg víz, és persze naptej.

Egyébként érdemes mentateát kortyolgatni, mert nagyon jól felfrissít!

2011. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 A kérdező kommentje:
* majd,már nem csak félrebeszélek a melegtől,de félre is írok! :)
2011. júl. 10. 11:41
 19/75 anonim ***** válasza:
11%
Jó mind1 de azért hájfüggő is...
2011. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
100%

Ln azért örülök, hogy meleg van:P Persze, néha majd meg főlök, dehát ha hideg van, akkor meg az a baj:))


Most éppen egy hosszított ujjatlan felsőt hordok ruhának, tehát a ruhán is elég lenge, esetleg néha bikiniben vagyok. Sokat iszok (bár máskor is-de most még többet), megy a ventilátor a szobámban (bár most nem, mert egyik nap le kellett vinnem és még nem hoztam fel). De a klíma éppen be van indítva (pont a szobám mellett:P)


Amúgy meg tegnap voltunk fürdőbe családdal, de barátnőkkel sokat megyünk ilyen szabadstrandra (Duna: biciklivel, vagy van egy tó a közelbe: oda azért autóval)


Meg legalább ha végképp unatkozok, kimegyek az udvarra, árnyékba, olvasok/zenét hallgatok, vagy a napra megyek, ha napozni van kedvem. Persze elengedhetetlen valami hűsítő ital:D +szoktam csinálni, ha nincs itthon jégkrém hogy egy joghurtba teszek egy kiskanalat, lefagyasztom és voala JÉGKRÉM:D


Meg barátnőméknél van medence, néha odamegyünk még:))


16/L

2011. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!