Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek ezt a rohadt...

Hogyan viselitek ezt a rohadt nagy meleget?

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek,hogy jobban bírjátok? Én néha már úgy érzem,hogy menten összeesek! Megy a ventilátor,vizezem magam,de nem bírom! Kissé légszomjam is van.
2011. júl. 10. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
96%
Csak régen fokozatosan melegedett, most meg kedden kötött pulcsiban rohangászok, most meg meghalok a melegtől.
2011. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
75%
gyűlölöm a meleget...a nyarat... a Napot... besötétítés, vizezés, sok folyadék, ventilátor...és meg sem mozdulok...ki aztán meg végképp nem megyek, míg le nem megy a higanyszál 25 fok alá.
2011. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 A kérdező kommentje:
Igen ám,csak nagyanyáink is megmondják,ha megkérdezed tőlük,hogy régen a 40 fok meleg nem olyan meleg volt,mint most a 30!
2011. júl. 10. 12:07
 34/75 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk most még kicsit hideg is van, megy a légkondi, redőnyök lehúzva. Nemsokára elugrunk ebédelni valahova, biztos mellbevág majd a meleg, mikor kimegyünk.
2011. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
51%
Hát persze mert azóta megöregedtek és kevésbé bírják de hidd el a 30 fok mindig 30 fok ez az egy tuti!
2011. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
92%

Azért Mo elég szélsőséges. nem olyan mint oroszo vagy az északi országok (ahol többségében hideg van) és nem is olyan mint a délebbi országokban. itt tavaly -20° télen, nyáron meg +40° volt. európán belül ez nagyon szélsőségesnek számít, szomszédos országoknál sem ilyen "rossz" a helyzet. nem mintha rossz lenne, nekem tetszik ez a változatosság :P

van ahol rosszabb :D lakatlan sivatagokban ahol -80 és +80° egy nap alatt xD

2011. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
67%

"De most komolyan bakker 30 fok van erre már mindenki itt sír h itt a világvége nem bírom jajj! Agyatokra ment a jómód esküszöm nagyanyáink ilyen időben kinn voltak a földeken éjjel nappal a gyerekek is ott játszottak kinn... most meg már mindenki haldoklik 30 fokban... akkor ezek szerint ti mindannyian újonnan költöztetek az országba mert tavaly vagy tavalyelőtt már nem emlékszem volt már 40 fok is... meg egyébként is tőlünk délre már nem élnek emberek hazudik a média meg a földrajztanár, ugye? mert az lakhatatlan... meg globális felmelegedés van, és nyár közepe, ennél még lesz melegebb is. Istenem de kényes lett mindenki...

Azért 30 fok még nem az apokalipszis h leálljon az agyműködés meg ilyenek..."


nagyanyáid idejében nem igen voltak még 30 valahány fokok... amikor én fiatal voltam akkor ha már 29 fok volt, dögvésznek számított... nyaranta nem volt 26-29 foknál több... most meg... 35 és a fölött... ez beteg... lassan Afrikában is lightosabb lesz a nyár, mint itt...

2011. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
48%

Hülyeséget beszéltek, Magyarország épp h kiegyenlített. És régen is volt 40 fok.


"A nyár - még szélsőségeiben is - jóval kiegyenlítettebb képet mutat. Magyarországon a júliusi középhőmérséklet +19 és +22 °C között mozog. A leghűvösebb július középhőmérséklete sem süllyedt azonban +17 °C alá (a Balti-tenger német-lengyel partvidékének júliusi átlaga), és a legforróbbé sem volt +26 °C-nál magasabb (Dél-Olaszország nyári középhőmérséklete). Az eddigi legmagasabb hőmérsékletet Magyarországon 1950. július 5-én Pécsett mérték: +41,3 °C-ot. Vagyis hazánkban a hőmérséklet abszolút ingása 76,3 °C."

2011. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
92%
Nem valami jól. 9. emeleti lakás gondolhatjátok, milyen.... szerintem 1-2 óra múlva kimegyek a strandra, mert ez így borzalmas. :S Amúgy jégkockát csináltam, behűtöttem vizet, állandóan hideg vizes zuhanyt veszek, behúztam a sötétítőt. De szerintem egészen strandidő van. Főleg ha a strandon vannak fák, amiknek az árnyékába lehet húzódni. :) 22/L
2011. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
89%
Jaj már. Tőlünk délre megszokták. És itt se mindenki sír. Valakit jobban megvisel, valakit kevésbé. Meg kell szokni még, most köszöntött be a kánikula. Hidd el, tőlünk délre is az öregek, gyerekek nehezebben bírják. Nem mindenki az biztos, de van ilyen és kész.o.O
2011. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!