Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek ezt a rohadt...

Hogyan viselitek ezt a rohadt nagy meleget?

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek,hogy jobban bírjátok? Én néha már úgy érzem,hogy menten összeesek! Megy a ventilátor,vizezem magam,de nem bírom! Kissé légszomjam is van.
2011. júl. 10. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
100%
lehúzott redőnyök, ventillátor, többszöri zuhany, citromfagyi, hideg tonik, és meztelenül vagyok itthon
2011. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
95%

"Meg olyanokat írkáltak, hogy mennyivel nagyobb itt a hőingadozás mint Oroszországban, amikor Oroszország 2/3-a egy bazi nagy sztyepp, ahol óriási hőingadozás van, pár éve is volt az az irdatlan nagy erdőtűz Moszkva környékén ott is milyen b.szott meleg volt... azért Magyarország elég konszolidált ahhoz képest..."


Igen rosszul fogalmaztam bocs. De Oroszország a világ legnagyobb országa, Mo területének a 180szorosa, nem is csoda h ott akkora a hőingadozás, de Afrika is lehetne példa (ott mégnagyobb). Amúgy meg Moszkva a 2010es 38°os meleggel fél évezredes rekordot döntött meg. Itt azért a 38° gyakoribb. Úgy értettem h ha arányaiban nézzük, ilyen kis területen ilyen szélsőséges ingadozás ritka európában. Középen vagyunk, de a szomszédos országokétól is szélsőségesebb egy kicsit.

2011. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
70%

Én sem bírom ezt a rohadt meleget, itt a lakásban 32 fok van. De még mindig jobb, mint az előző lakásunkban ahol mértünk 38-at is. Az nagyon durva volt.

Igazából csak a baba miatt rossz, mert szegény nehezen viseli, sokat teszem vízbe.

2011. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
35%
Én imádom ! Végre nyár van. Télen meg bőgtök hogy jajj de hideg van . Na mentek ti a faxba :DDD
2011. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van súlyfeleslegem. Imádom a napot, a jó időt, a strandot. Mennék nagyon, de a párom meg (most kiderült) utálja a meleget még a strandon is. Azt mondta legyen -10 fok. Én meg utálom. A hó szép. Akkor is jó kint lenni, amikor hó van. meg most is jó lenne. :( VÍZPARTON SZERETNÉK LENNI
2011. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
100%
ááá én bírom:) napközben ki sem mozdulok, csak néha a kutyámnak rakok friss vizet, meg ha rájön az őrültre a játszhatnék, akkor talán 5 percig képes vagyok kint lenni vele. este 9 körül azonban elkezdek tornázni, 11ig lefutom a kis távomat, és igy egész jó. este jó az idő:D mondjuk hiába van ge*i meleg, ígyis fáj a torkom mint a szemét.-.-
2011. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
100%

bedurrantottam jó kis új oszlopventilátort, vizes törcsi a nyakba, és amúgyis csak 28 fok van a lakásban, de a ventilátor szele miatt jobb a hőérzet.


kimegyek, megpusztulok. annyiból jó, hogy a ruhák 2 perc alatt megszáradnak :)


az a legnagyobb bajom, h olyan fülledt idő van, semmi légmozgás. ha van, az is forró szél :)


tegnap voltunk strandon, de nem lehet egész nap a vízben lenni, ha kimegyek, akkor meg 2 perc után hőguta. a kocsit meg eladhatnánk szaunának :)

2011. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
76%
Csakis légkondival. Anélkül meghalnék. Ki sem mozdulok a házból, ha muszáj mégis, akkor autóval megyek, amiben szintén légkondi van. Így jó, nem is érzékelek ebből a kánikulából semmit, az egész házban 23°C van. A teraszra csak este ülünk ki 9-10 fele, amikor már csak 24-25°C körüli a hőmérséklet. Bár a terasz árnyékolt, körbe van futtatva növényekkel, mégis napközben 33-34°C van. Bele sem gondolok, hogy napon mennyi lehet...
2011. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
96%
Én jól bírom, örülök, hogy végre meleg van. Röhej, hogy pár napja még kabátban mászkáltam az utcán, meg zuhogott az eső... Most végre süt a nap. Itthon egy szál bugyiban vagyok, redőnyök leengedve, és sok vizet iszom. TÖk jó, persze a vízparton kellemesebb lenne.
2011. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk Bács megye déli részén igencsak 37,8 fok van kint, bent valamivel jobb az idő, de én jól bírom. Lenge ruha, megy a ventilátor, meg hideg vizet iszok.
2011. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!