Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek ezt a rohadt...

Hogyan viselitek ezt a rohadt nagy meleget?

Figyelt kérdés
Ti mit tesztek,hogy jobban bírjátok? Én néha már úgy érzem,hogy menten összeesek! Megy a ventilátor,vizezem magam,de nem bírom! Kissé légszomjam is van.
2011. júl. 10. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy tényleg hájfüggő is. Minél vastagabb a zsír, annál rosszabb. Képzeljük el, ha nekünk, vékonyaknak tök sz@r, akkor nálunk kövérebbeknek milyen rossz lehet.:P


1-2 írták, hogy annyira nem viseli meg őket a meleg. Hát őszíntén irigylem őket!:D

2011. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
76%
Elég szarul, főleg hogy utaznom kell, másik városban dolgozom jelenleg, és ahol lakom (mármint ideiglenesen) ott sem aludni nem tudok, egyrészt a meleg miatt sem, és egyébként sem, másrészről klímáról nem igen hallottak.
2011. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
100%
16/L vagyok: még többet zuhanyzok és kicsit hidegebb vízbe szoktam fürdeni. Meg a házba az összes redőny le van engedve :)
2011. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
62%
48 kg vagyok, de 30 fok felett leáll az agyműködésem, szédülök, dől rólam a víz. Hova fogyjak? 35 kilósra?
2011. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nehzem viselem.Lenge ruhában vagyok,megy a ventillátor,sok hideg vizet iszok,hideg vízben zuhanyzok.Knt meg csak próbálom elviselni,barátokkal is leghamarabb du. 7-kor találkozunk,mert előtte tényleg elviselhetetlen a hőség.
2011. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Nehezen.. Nagyon meleg van itt nálunk is,pedig téglaház! De ez még mindig jobb mint tavaly a panelban.. A legfelső emeleten..

Most ki se mozdulunk csak este 8-9körül a lányunkkal. Ő se viseli jól,mert ő 14hós s semmi kaját nem fogad el:(

2011. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 A kérdező kommentje:
Igen,bizonyára akiken van felesleg rosszabbul bírják,de attól még nem csak ők viselik nehezen,mint ahogy 18/F írta. Nem mintha most öreg lennék,de 18 évesen még én is imádtam a hőséget,de azóta eltelt 8 év,és már nem bírom abszolút!
2011. júl. 10. 11:54
 28/75 anonim válasza:
100%
Napközben összes redőny lehúzva, összes ablak kinyitva, ez így van éjszaka is. Utcára nem megyek és többet vagyok légkondicionált plázákban.
2011. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyenkor érzem magam elememben. Végre lehet egész nap medencézni, mezítláb, lenge ruhában lehet ki-bemászkálni a házból. Simán elviselném évi 356 napon keresztül is.
2011. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
34%

De most komolyan bakker 30 fok van erre már mindenki itt sír h itt a világvége nem bírom jajj! Agyatokra ment a jómód esküszöm nagyanyáink ilyen időben kinn voltak a földeken éjjel nappal a gyerekek is ott játszottak kinn... most meg már mindenki haldoklik 30 fokban... akkor ezek szerint ti mindannyian újonnan költöztetek az országba mert tavaly vagy tavalyelőtt már nem emlékszem volt már 40 fok is... meg egyébként is tőlünk délre már nem élnek emberek hazudik a média meg a földrajztanár, ugye? mert az lakhatatlan... meg globális felmelegedés van, és nyár közepe, ennél még lesz melegebb is. Istenem de kényes lett mindenki...

Azért 30 fok még nem az apokalipszis h leálljon az agyműködés meg ilyenek...

2011. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!