Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék együtt aludni a...

Nem szeretnék együtt aludni a párommal, ha megvan a menstruációm. Hogy mondjam el neki? Betegnek tartana?

Figyelt kérdés

Nekem az 1. 2 nap mindig iszonyatos, óránként kell cserélgetnem, és nem akarom őt felébreszteni.

Nem beszélve arról, hogy gyakori a "baleset", és meg szeretném kímélni a látványtól.

Nem fog emiatt h.lyének nézni?

nem attól félek, hogy esetleg elundorodna, mert e.ü. dolgozó és bírja a vért, de olyankor én magam undorodok magamtól, és eleve nagyon rosszul érzem magam.

Most tervezzük, hogy összeköltözünk, de nem tudom, hogy vezessem ezt be neki. :S

20/L


2011. júl. 13. 18:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha érett gondolkodású, meg fogja érteni. Elhiszem, hogy ciki először erről beszélni, de ha tényleg normális a pasi, nem fog ebből ügyet csinálni.

Az erősebb napokon meg javaslom, hogy használj tampont is, meg betétet is, így kisebb a balesetveszély.

2011. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
a szexről már beszélgettünk, hogy őt nem zavarná, de nekem akkor görcsöl a hasam és a szex az utolsó, amihez akkor kedvem van :)
2011. júl. 13. 18:30
 13/46 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem a problémád:felnőttek vagytok, tudja ő is hogy ez mivel jár.Ezért szerintem őrültség lenne külön aludni! Tényleg használj egyszerre betétet és tampont,és ha esetleg felébred rá néha, akkor mi van,majd visszaalszik ahogy te is.
2011. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez lesz az első alkalom hogy ilyenkor együtt aludnátok? Ha először lesz akkor szerintem megértené a barátod hogy még kicsit kínos neked a dolog, aztán max megbeszélitek hogy legközelebb hogy legyen, mennyire zavarná őt. Eleinte biztos kicsit nehézkés lesz de ha már együtt fogtok lakni akkor "meg kell szoknia" :) De szerintem nem vészes a téma, jó eleinte nekem is az lenne, de később már nem lesznek gondok :)
2011. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, de szerintem nem vagy kész még az összeköltözésre, ha ilyeneket fontolgatsz.

Onnantól kezdve lesz reggeli szájszag is, és még felsorolhatnék jópár olyan "undorító" dolgot, ami csak az együttélés során kerül felszínre.

Még a gyakorlati oldalát se tudom elképzelni, együttlaktok, közös hálószoba, közös ágy, te pedig havonta 2-3 napra kivonulsz a nappaliba a kanapéra?

2011. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted,nekem is nagyon erős volt.

Egyszer kinomban elsirtam magam a párom előtt hogy nem tudok ilyenkor nyugodtan aludni mert félek olyan lessz a lepedő.

Vettünk bazi nagy betétet amit szüléskor használnak,aztán ahogy tudta ez a bajom nem szégyeltem többet.

Megoldottuk,azóta szültem is,baleset is történt,volt hogy ő vitte a szenyesbe a lepedőt,nem izgatja egyáltalan.Jobb erről beszélni.

(nekem sokkal,sokkal gyengébb lett szülés után,szoval van remeény hogy nálad is igy lessz)

2011. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

aludtunk együtt többször, csak akkor nem, amikor megvolt.

nagyon undorodom magamtól olyankor, és ha még baleset is lenne, és őt is összekenném, v. én nemtom...

sztem elfutnék szégyenembe :$

2011. júl. 13. 18:43
 18/46 ava87 ***** válasza:
100%

Szerintem ezt meg lehet beszélni felnőtt emberek módjára. Lehet, hogy később ez már téged sem fog ennyire zavarni, de ha most zavar, akkor zavar, az meg nem jó senkinek, ha te kellemetlenül érzed magad.

Viszont nem akarlak elkeseríteni, de nekem is azt mondták, hogy ez majd a szülés után talán jobb lesz (nekem főleg azzal volt bajom, hogy elég erős görcseim voltak az első napon), de sajnos pont hogy rosszabb lett, sokkal jobban fáj :S Pedig általában fordítva szokott lenni. Kérdeztem az orvost, hogy ez miért van, azt mondta, semmi bajom nincs, csak hát nekem pechem volt :( Mert sajna olyan is van, akinek pont hogy erősödik szülés után.

2011. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

hamarosan kiderül, h reagál.

elszántam magam, elmondom v.hogy, ma úgyis találkozunk.

2011. júl. 13. 18:56
 20/46 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, de ha voltál már nőgyógyásznál, akkor itt az ideje a pszichológusnak is, mert abszolút úgy állsz ehhez, mint egy 13 éves, akinek először jött mg és nem meri bevallani apucinak. Szerintem van itt valami gond, h ennyire szégyelled, egyszer érdemes lenne felkeresned valakit...
2011. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!