Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék együtt aludni a...

Nem szeretnék együtt aludni a párommal, ha megvan a menstruációm. Hogy mondjam el neki? Betegnek tartana?

Figyelt kérdés

Nekem az 1. 2 nap mindig iszonyatos, óránként kell cserélgetnem, és nem akarom őt felébreszteni.

Nem beszélve arról, hogy gyakori a "baleset", és meg szeretném kímélni a látványtól.

Nem fog emiatt h.lyének nézni?

nem attól félek, hogy esetleg elundorodna, mert e.ü. dolgozó és bírja a vért, de olyankor én magam undorodok magamtól, és eleve nagyon rosszul érzem magam.

Most tervezzük, hogy összeköltözünk, de nem tudom, hogy vezessem ezt be neki. :S

20/L


2011. júl. 13. 18:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
És ha a tampon mellé betennél egy betétet?
2011. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem inkább elsőnek fogad el magad és majd utána költözz össze bárkivel is. Mennyire jó lesz az, hogy havonta gusztustalannak tartod magad és még a párod közelében sem akarsz lenni. Pfff
2011. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire parázol a balesetektől, akkor tényleg az a megoldás, amit a többiek is írtak.

Én még nagyon fiatal vagyok (21), nekem is fordulnak elő ilyen dolgok. Ilyenkor magam alá terítek egy piros plédet, és azon alszom. Ha átázik, nem a lepedőre megy, hanem külön egy erre való helyre. Én is féltem erről beszélni a párommal, de nagyon aranyos ilyenkor, viccelődik, mikor este már rakom a plédet az ágyra. Nem zavarja, ha baleset történik, pedig undorodik a vértől.

Beszéld meg vele. Meg fogja érteni, Ez veled jár és kész. :)

2011. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
26%

Így összeköltözni? Ne haragudj, de ilyen hozzáállással ne férfival akarj egyelőre együtt élni, hanem menj vissza a babáidhoz.


25 N

2011. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

utolsó!

minden rosszat kívánok neked, és azoknak, akik oltogttak egy ártatlan kérdésemért!

épp elég baj az nekem, h szenvedek ezeken a napokon...csak ne éljétek át!

aki meg normális választ adott, annak köszönöm. :)

egyébként sikerült megbeszélnünk a dolgokat, és a párom elfogadta, hogy akkor 2 napig nélkülöz. bár azt mondta, őt nem zavarja és ne idegesítsem ezzel magam, meg ne szégyeljem. :)

2011. júl. 14. 00:22
 26/46 anonim ***** válasza:
79%

"minden rosszat kívánok neked, és azoknak, akik oltogttak egy ártatlan kérdésemért!"


Huh, ez igen 'kedves' kérdező. Gratulálok!

Még szerencse, hogy ezek a kívánságok általában visszaütnek.

Tényleg kezeltesd magad és tényleg nem az összeköltözés való neked, hanem max a babaszobába visszaköltözés.

Gyerekes vagy, de nagyon.

A menstruáció is az élet része, biológia amivel nem lehet mit kezdeni.

Fel kellene nőni, mert attól, hogy 20 vagy még nagyon nem vagy felnőtt.

2011. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
62%
Képzeld, más se ugrál nagyon azokon a napokon, te hülye pitsa. Itt arról van szó, hogy az a nem normális, hogy annyira gyerekes vagy, hogy undorodsz egy teljesen természetes biológiai folyamattól és képes vagy azon vergődni, hogy a pasid mit szól hozzá, hogy menstruálsz. NŐJÉL FEL. A rossz kívánságok pedig 100x-san ütnek vissza, úgyhogy máskor jobban gondold meg, kinek mit kívánsz.
2011. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is ha beteszel egy betétet is akkor nem ér baleset. Túlreagálod ez az egészet, most életed végéig ha megvan elküldöd a párodat pár napra? Főleg ha őt nem zavarja, akkor téll nem értem...
2011. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajajj, itt nagy gondok van, már bocsáss meg, de nem neked való az összeköltözés. Ha tényleg menne, akkor ez nem lenne gond. Mi már évek óta együtt élünk, fogtuk egymás fejét, amikor elkaptuk a vírust és egész este hánytunk. Segítette kimosni a lepedőt, amikor baleset történt. Hozott nekem tampont, amikor elfogyott, én meg nem tudtam kikelni az ágyból. Szorongattam a kezét a temetésen, amikor 1,5 hónaposak voltunk, mikor meghalt a nagyapja. És ez csak pár dolog a sok közül. A kapcsolat nem csak a jóról szól, hanem a rosszról is.
2011. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
73%

Ez így van, én is fogtam már barátom kezét amikor hányt, mert szétcsapta magát, amikor meghalt az apja, sőt nyomtam már ki a hátáról pattanást ami nagyon fájt neki és feküdni sem tudott tőle.

Fingott már az orrom alá, böfögtem már az ő orra alá, ezek előfordulnak egy kapcsolatban.

2011. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!