Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék együtt aludni a...

Nem szeretnék együtt aludni a párommal, ha megvan a menstruációm. Hogy mondjam el neki? Betegnek tartana?

Figyelt kérdés

Nekem az 1. 2 nap mindig iszonyatos, óránként kell cserélgetnem, és nem akarom őt felébreszteni.

Nem beszélve arról, hogy gyakori a "baleset", és meg szeretném kímélni a látványtól.

Nem fog emiatt h.lyének nézni?

nem attól félek, hogy esetleg elundorodna, mert e.ü. dolgozó és bírja a vért, de olyankor én magam undorodok magamtól, és eleve nagyon rosszul érzem magam.

Most tervezzük, hogy összeköltözünk, de nem tudom, hogy vezessem ezt be neki. :S

20/L


2011. júl. 13. 18:16
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
A fogkrémes tubus az csak egy rossz szokás, de a menstruáció az menstruáció, az ellen nem tud mit tenni, azt el kell fogadni!!!!
2011. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de a menstruáció természetes dolog.
2011. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
78%
Most ne basztassátok már! Ha valaki buta, akkor buta... Mi nem fogjuk tudni megváltoztatni:)))
2011. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Az írásod is nagyon érett..."vok, haggyatok" (Y)
2012. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes kommentet.

De egyrészt szerintem nem lenne szabad hülyének néznie. Ha úgy érzed, hogy az emberi méltóságodat sérti az esetleges baleset, akkor ezt meg kell értenie.

Másfelől viszont nekem nem tűnik egészen érett felfogásnak a tied. Egyfelől úgy látom, mintha szégyellnéd az egészet, holott az égvilágon semmi szégyellnivaló nincs benne. Másfelől meg egy párkapcsolatnak nem egy éjszaka átázott menzeszes bugyi lesz a legnagyobb próbája, hidd el! Mi lenne, ha valamelyikőtök megbetegedne, megsérülne stb. vagy akár csak jópár év múlva beindul a szülés, az se szokott szép látvány lenni, de akkor már ne is legyen mellette a párja, hogy megkímélje a látványtól?

Szóval neked meg ahhoz kell hozzászoknod gondolatban, hogy az összeköltözéssel testi-lelki-anyagi közösséget is vállaltok, és ebbe beletartozik az is, hogy te menstruálsz, meg az is, hogy mindketten pisiltek-kakiltok-böfögtök és pukiztok néha... (Most az a gyk-s kérdés ugrott be, ahol az asszonyka nem mert nagydologra menni, ha otthon volt a férje, mert szégyellte...)


Harmadrészt pedig vegyél pásztortáska teát, és kezdd el már a menstruáció előtti napokban inni, napi 2-szer, 3-szor két decis bögrékkel, aztán ha megjött, folytasd a vérzés alatt, nekem napokkal lerövidítette a dolgot, és kb. negyedére csökkentette a mennyiséget... Nekem is olyan volt, mint neked.

2012. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Na kíváncsi lennék szülés után mit csinálnak...majd két hétig külön alszik...:S
2013. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!