Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék együtt aludni a...

Nem szeretnék együtt aludni a párommal, ha megvan a menstruációm. Hogy mondjam el neki? Betegnek tartana?

Figyelt kérdés

Nekem az 1. 2 nap mindig iszonyatos, óránként kell cserélgetnem, és nem akarom őt felébreszteni.

Nem beszélve arról, hogy gyakori a "baleset", és meg szeretném kímélni a látványtól.

Nem fog emiatt h.lyének nézni?

nem attól félek, hogy esetleg elundorodna, mert e.ü. dolgozó és bírja a vért, de olyankor én magam undorodok magamtól, és eleve nagyon rosszul érzem magam.

Most tervezzük, hogy összeköltözünk, de nem tudom, hogy vezessem ezt be neki. :S

20/L


2011. júl. 13. 18:16
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
51%

A kérdezőt ez zavarja,mást meg más.a fingás emberi dolog de ha a párom az orrom alá fingana baromira dühös lennék.Most én is kezeltessem magam?nem,engem ez zavar,őt meg a vérzése.

nyugi látod megbeszéltétek a dolgokat,lehet ha jobban összeszoktok változik a hozzáállásod az egészhez most csináljátok ugy ahogy nektek jó.

2011. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
90%
A fingást kiengedheted a wc-n, viszont menstruálni a klimaxig menstruál egy nő.
2011. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
jó most ne lovagoljunk a fingáson :D Az csak egy példa volt, de ha vkik együtt élnek elképzelhetetlen, h nem figottak egymás orra alá. Egyszerűen ilyen nincs, max egy csendeset :D Szóval minden arról szól, h elfogadás, ha nincs elfogadás nincs kapcsolat.
2011. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

nem fogok csak azért nem összeköltözni a párommal, mert egy idegen azt mondja, h nem vok érett rá.

szíve joga ezt gondolni, ahogy nekem is azt, h egy nagy bunkó, és megérdemel minden gonoszságot másoktól.

a párom nem csinált nagy ügyet belőle, hogy 2 napig nem alszok vele 1 ágyban a hónapban.

ő megértette, és feleslegesen aggódtam.

ha v.milyen szempontból éretlen vok, az max. az, h fel mertem tenni ezen az oldalon egy kérdést, mert naivan azt gondoltam, jószándékú emberek majd segítenek, h kezdjek el egy ilyen beszélgetést.

meg, h néha butaságokon aggódom, és rágódom.

de semmiképp nem azért vok "babaszobába való", m nem szeretem, ha ilyen helyzetben lát, és erre van igényem.

sok házaspár pl. mindig külön szobában alszik, és vannak olyan törzsek, ahol a nők elvonulnak arra a pár napra, mikor menstruálnak.

nem én vok az egyetlen, aki ilyyenkor inkább szeret egyedül lenni.

mellesleg sosem küldeném el a páromat ezért, egyszerűen csak arról van szó, hogy a másik ágyon alszok 2 napig.

ő meg ezért nem tart gyerekesnek, és csak ez számít. :)

2011. júl. 14. 18:15
 35/46 anonim ***** válasza:
51%
Akkor hajrá, abból lesz aztán a szép boldog házasság :D. Ha meg hányni fog, akkor tedd külön szobába.
2011. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
77%
A házaspárok általában akkor alszanak külön, ha az egyik úgy horkol hogy reng a ház.
2011. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
39%
Tudod mit, állj be egy indián törzsbe :D:D ott jó lesz neked, használhatsz fűtampont.
2011. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
mit kell bunkózni, haggyatok már békén!!!!!!!!!!!!!!!:'(
2011. júl. 14. 18:27
 39/46 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem,miért kell "hülye pitsázni" valakit csak azért,mert nem szereti,ha megvan neki...Én pl. attól fagyok rosszul,ha a párom nem csavarja vissza a fogkrémes tubusra a kupakot vagy ha a kaját nem teszi vissza a hűtőbe...akkor most mi is költözzünk szét?!
2011. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nagy ügyet csinálni belőle, csak aki magát nem képed elfogadni az h akar mással élni? Szerintem ez komoly problémát rejt, és azért a fogkrémes tubust ne keverjük ide, mert az nem az h a párod saját magát nem képes elviselni, hanem csak egy idegesítő szokás. Szerintem mindenkinek magával kell kibékülnie mielőtt mással akar élni.


Amúgy a hagyjatok, NEM két gy.

2011. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!