Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan pasi aki soha...

Letezik olyan pasi aki soha semmilyen korulmenyek kozott nem csalna meg a baratnojet?

Figyelt kérdés
Akit nem lehet elcsabitani, mert szerintem nincs az a pasi aki nemet tudna mondani egy gyonyoru lanynak.
2011. júl. 15. 10:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
54%

mesében...

ha nagyon szeretem akk soha nem csalnám meg..max naon részegen

2011. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
84%
A férjem előbb hagyna el, minthogy megcsaljon. A megcsalásban a hazugság a legkeményebb rész és tiszteljük egymást annyira, hogy ha netán adódna is ilyen helyzet (kopp-kopp, remélem nem fog), akkor oda tudunk állni a másik elé, hogy "ne haragudj, tetszik Marcsi/Józsi, nem tudom már visszafogni magam" és lehetősége van a másiknak vagy áldását adni rá vagy összepakolni.
2011. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

*Akit nem lehet elcsabitani, mert szerintem nincs az a pasi aki nemet tudna mondani egy gyonyoru lanynak.


Nem arról van szó, hogy nem TUD, hanem arról, hogy nem AKAR. Nagy különbség. A hűség döntés kérdése. Ha nem "tudott" nemet mondani, az azt jelenti, hogy nem AKART nemet mondani. Nem állatok vagyunk, hanem emberek. Nem vakságot fogadtunk, hanem hűséget. NORMÁLIS dolog, ha egy pasit felizgat egy szép nő látványa (egy nőt egy jó pasié), de ha az ember kapcsolatban él, mérlegeli, hogy egy futó szex ér-e annyit, amennyit a kapcsolat tönkremenésével veszít. Ha ér annyit, akkor nagy gáz van - a KAPCSOALATTAL.


Az olyan dumát, hogy "elcsábítottak", "nem tudtam ellenállni", "elragadott a hév" csak olyan szánalmas alakok mondják, akik nem akarják vállalni a FELELŐSSÉGET a döntésükért, hogy a megcsalás mellett DÖNTÖTTEK.

És csak olyanok veszik ezt be, akik a harmadik félre akarják hárítani a felelősséget, őket akarják okolni azért, hogy a párjuk megcsalta. Könnyebb mást hibáztatni, mint beismerni a párunk felelősségét és tökéletlenségét, azt, hogy a kapcsolatuk már semmit nem ér, és esetlegesen a saját hibájukat, miért is jutottak idáig (pl. a lila ködtől vagy pusztán gyávaságból nem akarták meglátni a valódi helyzetet).


Hogy a kérdésre válaszoljak, én hiszek benne, hogy létezik ilyen férfi (és nő is). Pl. a férjem is ilyen.

De hozzá tartozik az is, hogy soha nem jutott eszembe azon parázni, hogy ha jön egy "gyönyörű lány", pusztán azért, mert gyönyörű, el tudja-e csábítani. Van annyi önbizalmam, hogy tudjam, én is érek annyit, mint egy másik gyönyörű lány (még akkor is, ha szebb, mint én), és ha mégis meginogna, az nem a lány szépsége miatt lesz, hanem mert valamit elszúrtunk. Ketten, együtt - mert egy kapcsolat (házasság) 2 emberen múlik, nem egyiken, nem a másikon, és nem egy harmadikon.

2011. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
69%

*Az én párom a "légynek se tudna ártani típus", mégis becsapott. Jött egy erőszakos, nyomulós nő, és tessék.


Ugyan már... mi a te párod? Áldozat? Mert kb. annak van beállítva. Felnőtt, önálló akarattal rendelkező, szabad ember.

2011. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
21%

nem mindegy mit ért itt mindenki, "soha semmilyen körülmény" alatt

mert aki itt zengedezik arról, hogy az ő párja nem olyan, kipróbálnám, ha egy másik csajjal kitennék a "nem olyan" párját egy lakatlan szigetre, csak az időt kellene tippelgetni, hogy meddig bírja...

2011. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
77%
én.
2011. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
LÉTEZIK! a férjem... na őt aztán a világ legdögösebb macái sem tudnák tőlem elcsábítani... ebben olyan biztos vagyok, mint abból hogy egyszer mindenki meghal.
2011. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
abból=abban
2011. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

a párom...és most lepontozhattok,meg lehurroghattok h naív vagyok,de én ismerem és tudom,hogy nem tenné meg,soha senkit nem csalt meg életében(ezt anyuja is mondta,akivel mellesleg nagyon jóban vagyok)...és szerintem,ha egy kapcsolatban harmónia van és mindent megadnak egymásnak a felek akkor nincs ok a megcsalásra


Ugyanez nálunk is, tudom, hogy a barátom SOHA nem csalna meg. Egyszerűen vannak ilyen habitusú férfiak is. Nem sok, de van. Az egyik az enyém:P

2011. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

"Ugyanez nálunk is, tudom, hogy a barátom SOHA nem csalna meg. Egyszerűen vannak ilyen habitusú férfiak is. Nem sok, de van. Az egyik az enyém:P"


szerencsések vagyunk :)

sok boldogságot nektek :)

2011. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!