Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan pasi aki soha...

Letezik olyan pasi aki soha semmilyen korulmenyek kozott nem csalna meg a baratnojet?

Figyelt kérdés
Akit nem lehet elcsabitani, mert szerintem nincs az a pasi aki nemet tudna mondani egy gyonyoru lanynak.
2011. júl. 15. 10:41
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Lehet azt mondani, hogy nem, de nekem anno volt egy párom: senki nem mondta volna meg, hogy mit tesz a háttérben, imádott, szeretett, iszonyatosan jól elvoltunk, dúlt a szerelem és hatalmas sokként ért, hogy miket művel a hátam mögött! Szóval azóta nem bízok a férfiakban, és nagyon óvatos vagyok velük, mert óriási százalékuk olyan hazug, hogy lassan a Föld kettéreped. Lehet cáfolni, nem érdekel, sunyik tudnak lenni, főleg amióta az internet ekkora úr lett.


Soha ne mondd, hogy soha, a férfi nem nő, a nő nem férfi, így nem lehet rájuk húzni dolgokat.

2011. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
mindenki elmondja hogy kevés van. mégis mindenki férje vagy barátja pont ilyen. hát akkor nincs is kevés emberek:D
2011. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!