Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan pasi aki soha...

Letezik olyan pasi aki soha semmilyen korulmenyek kozott nem csalna meg a baratnojet?

Figyelt kérdés
Akit nem lehet elcsabitani, mert szerintem nincs az a pasi aki nemet tudna mondani egy gyonyoru lanynak.
2011. júl. 15. 10:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
69%
11:02-vel értek egyet. Nagyon jól megfogalmazta a választ, benne van minden igazság. Amúgy biztos hogy vannak ilyen férfiak. Csak kevesen, mivel az olyan nő is kevés akit nem érdemes megcsalni,illetve helyesbítek, az olyan kapcsolat, miben mindkét fél mindent megtesz a kapcsolta jó működése érdekében. 37/nő
2011. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
"a hűség nem érzés, hanem döntés"
2011. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
egyetértek :)
2011. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"mert aki itt zengedezik arról, hogy az ő párja nem olyan, kipróbálnám, ha egy másik csajjal kitennék a "nem olyan" párját egy lakatlan szigetre, csak az időt kellene tippelgetni, hogy meddig bírja..."


erre aztán valóban sok esély van h egy lakatlan szigeten köt ki egy nővel...aki negatívan nyilatkozik,azt már biztosan megcsalták,és ezt sajnálom is,de akkor rossz pasit fogtatok ki...ennyi,de attól még nem ti vagytok benne a mi kapcsolatunkban,hogy biztosan csak naívan állunk hozzá...persze,mert ismered a páromat,ugye?

2011. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Állítólag az én férjem ilyen.

Én bízom benne.

2011. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
6%

11:02

"Nem állatok vagyunk, hanem emberek."

Pedig az a helyzet,hogy állatok vagyunk ebből a szempontból.minket is a természet biológiája vezérel,ha tetszik,ha nem.ilyen az emberi természet,és ezen fölösleges erőszakot tenni,elvárni a hűséget,mert mesterségesen létrehozott korlátokat nem szívesen tartanak be az emberek.

2011. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Bizony létezik, csak nagyon kevés
2011. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Szerintem a páromat nem nagyon lehetne elcsábitani.neki a sex az utolsó helyen van a listán,igy nem hiszem hogy megérné neki ezért feladni a kapcsolatunkat.

Nem csaltuk meg egymást.10éve vagyunk együtt.

2011. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Az én párom sem csalna meg soha. Nem kell hitetlenkedni, mert az én páromat én ismerem a legjobban. Lassan 10 éve vagyunk együtt és sosem csalnánk meg a másikat. Mégha egy lakatlan szigetre is kerülnénk-aminek valljuk be, hogy az esélye egyenlő a nullával.
2011. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
6%

Nem létezik olyan. A hormon nagy úr, ők pedig tömve vannak vele, jön egy számára bomba nő, tuti vége mindennek.


"A férfi kapott agyat és péniszt. De csak annyi vért, hogy egyszerre az egyiket tudja használni."

2011. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!