Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én megijedtem, meg kiakadtam....

Én megijedtem, meg kiakadtam. Ti mit reagáltatok vna? Nem fura?

Figyelt kérdés

barátommal szeretkezni akartunk tegnap este. Itt aludt nálam. És mindig dobozostul hozza vagy viszem az óvszert. És ő most 1 darabot hozott el csak.

Egyből arra gondoltam biztos kibontotta mert megcsal stb.

elkezdtem hisztizni, hogy tuti megcsal, és biztos ezért nem hozta az egész dobozzal. Ő azt mondta kibontotta mert unatkozott, és otthon van a 3db maradék, és ezért miért csalna meg? Igenis szeret, és sosem hazudna, kicsi hülyének nézett. De bepánikoltam.


2011. júl. 15. 17:33
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

sajnos nagyon kevés az önbizalmam:( és mindig a rosszra gondolok, nem akarom elveszíteni Őt:(

És már Ő is mondta hogy "nem igaz mennyire kevés az önbizalmad, pedig egy tök jó csaj vagy, és szeretlek, szép is vagy..."

de egyből az jutott eszembe hogy biztos azért nem hozott többet mert elhasználta egy másik csajjal... és megcsal:S

2011. júl. 15. 17:49
 12/34 anonim ***** válasza:
72%

Próbálj meg uralkodni ezen, ha megcsal is valaki (egy általános esetben) is már semmit sem tudsz tenni.

Nézd, engem az utolsó exem megcsalt. Pedig nem vagyok ronda, sőőőt. (legalábbis visszajelzések alapján:D)

Tudtam én tenni valamit utána már? Nem. Nem is akartam:) Előtte sem féltékenykedtem soha, más valószínűleg megbecsült volna ezért, ő meg kihasználta. Jó, oké fájt, meg minden, de már vége. És a kapcsolatot is csak előbb megmérgeztem volna, ha féltékenykedek.

Másik, ha megfordítjuk a helyzetet: te hogyan élnéd meg, ha ő állítana rólad olyat, hogy megcsalod? Te nem éreznéd magad felháborodva az ilyen feltételezésért...?:) Csak gondold bele magad az ő helyébe!

2011. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Te most samolod az ovszereket? Ha elhasznalta, azert meg vehet egy uj dobozt nem?
2011. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

Sok naív ember :)

Azt hiszitek h ha veletek van vki X éve, meg el van könyvelve a bizalom máris őszinte lesz veletek a nőtök vagy hapsitok?


Ha felmerül benned kérdező, a józan ész, akk kivágod a g*cibe a nőt, az semmit nem bizonyít hogy csak 1et volt kedve vinni, csak mivel van olyan sunyi hogy hozzádvágja azt h csak 1et vitt, és emellé biztos volt abban hogy bekanalazod.


Ha továbbra is vele maradsz, megérdemled papucs vagy.

"Igenis szeret, és sosem hazudna" Nagy kamu szöveg, csak tudja hogy neked elég ennyi nem kell a bő magyarázkodás mert vakon is megbíznál benne, de hát te tudod

19/F

2011. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, nem esett le, h a kérdező lány?:D
2011. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
69%
Sex előtt vagy utánna csináltad a hisztit?
2011. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

Elnéztem a szöveget azt hittem nőről van szó, javítsa ki olvasás közben akit érdekel.

19/F

2011. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
előtte és utána is csináltam a hisztit ezért egyikünk s élvezte a szexet, abba is hagytuk
2011. júl. 15. 18:00
 19/34 anonim ***** válasza:
85%

18:00


Hát téged jól átverhettek....

2011. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%
Kar volt az ovszerert akkor.
2011. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!