Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én megijedtem, meg kiakadtam....

Én megijedtem, meg kiakadtam. Ti mit reagáltatok vna? Nem fura?

Figyelt kérdés

barátommal szeretkezni akartunk tegnap este. Itt aludt nálam. És mindig dobozostul hozza vagy viszem az óvszert. És ő most 1 darabot hozott el csak.

Egyből arra gondoltam biztos kibontotta mert megcsal stb.

elkezdtem hisztizni, hogy tuti megcsal, és biztos ezért nem hozta az egész dobozzal. Ő azt mondta kibontotta mert unatkozott, és otthon van a 3db maradék, és ezért miért csalna meg? Igenis szeret, és sosem hazudna, kicsi hülyének nézett. De bepánikoltam.


2011. júl. 15. 17:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
(Tudom, apró szépséghiba, hogy a k.rvák nem szoktak olvasni)
2011. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Egyetemista koromban együtt laktam egy csajjal, aki összejött egy sráccal. A srácnak persze barátnője volt (szobatársam is csak szexelni akart, úgyhogy no para) és annak meg az volt a hobbija, hogy az ágy mellett lévő 100-as csomagolású zsepiket megszámolta, hogy mennyi hiányzik belőle, mert őt akkor tuti megcsalják.

Úgyhogy a szobatársam mindig vitt magával zsepit.

Nem te vagy ez a csaj??

Ne tudd meg akkor sz@rrá röhögtük magunkat ezen a koliba, meg kérdeztük, hogy a zsepis csávónál voltál??!

2011. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
nem én vagyok
2011. júl. 15. 21:17
 34/34 anonim ***** válasza:
tényleg hülye vagy...
2011. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!