Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én megijedtem, meg kiakadtam....

Én megijedtem, meg kiakadtam. Ti mit reagáltatok vna? Nem fura?

Figyelt kérdés

barátommal szeretkezni akartunk tegnap este. Itt aludt nálam. És mindig dobozostul hozza vagy viszem az óvszert. És ő most 1 darabot hozott el csak.

Egyből arra gondoltam biztos kibontotta mert megcsal stb.

elkezdtem hisztizni, hogy tuti megcsal, és biztos ezért nem hozta az egész dobozzal. Ő azt mondta kibontotta mert unatkozott, és otthon van a 3db maradék, és ezért miért csalna meg? Igenis szeret, és sosem hazudna, kicsi hülyének nézett. De bepánikoltam.


2011. júl. 15. 17:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Húú, de nem szeretnék olyan lenni, mint amilyen te vagy. A pasi helyében soha többé nem akarnálak látni.
2011. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

17:57es...és arra nem lenne szed szerinted hogy pont nem ilyet csinál amiből simán levágnám hogy megcsal. ez elég átlátszó...ennyire nem lenne hülye...

amugy meg ennyi erővel ugy is csinálhatná hogy vesz egy másik dobozzal amit nem is tudok és azzal csal meg... nem pedig azzal h kibont egyet és elhoz nekem egy darabot és én levágnám, ez elég átlátszó

2011. júl. 15. 18:02
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj a gumikkal, mert a méásik csaja gyógyszert szed, úh nem kell neki.
2011. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Te jo Isten! Levagnad? Tenyleg?
2011. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
de most miért kell bunkózni? normálisan feltettem a kérdést.
2011. júl. 15. 18:07
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ha te ennyitől bepánikolesz, akkor elég sz.r életed lesz vazze.

És szuper, ha ennyi az össz problémád, örülj neki.

2011. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
100%

mázlid van, hogy csak ezen problémázol............

szinte szánalmas vagy. ha ennyire nem bízol meg a pasidban, akkor örülj, hogy még nem dobott.

2011. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Fú,sajnálom a párod,de tényleg,meg téged is.:S Én nő vagyok, láttam már igazi "házi sárkányokat",baráti társaságomban is van olyan,viszont te mindenkit lekörözöl!!! Pedig ők se semmik:D:D:D Nem tudom mi alapján logikáztad ki,hogy megcsal?Most komolyan ennyire nem bízol meg a párodban,hogy ha 1óvszert visz mással használta el a többit?:O Itt csak is veled van a probléma,változtass a viselkedéseden,mert így előbb,vagy utóbb de egyedül maradsz. Nem hiszem,hogy sok pasi tűrné az ilyet...
2011. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

édesem. biztosra veszem, h idősebb vagyok nálad, szóval láttam már ezt-azt az életben.


egyet jegyezz meg: az a gyanús, ami nem gyanús.


egyébként meg tényleg örülj, h a barátod még veled van, ennyi bizalmatlankodás után tuti hogy még bele is kergetnéd valami más nő karjaiba. ezt a hapsik nem kamázzák...

2011. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Tudod, a barátom húga és én is 'könyvmolyok' vagyunk. A barátom hozza viszi a könyveket, amit el szeretnénk olvasni, de egyikünknek nincs meg. Képzeld, a múltkor csak egyet hozott! A többit biztos valami k.rvának vitte! Istenem, hogy akkor mekkorát csalódtam benne.
2011. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!