Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanád? Aki...

Melyik pasit választanád? Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy?

Figyelt kérdés
Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy azt, aki nem olyan tehetős, talán nem is olyan jóképű (lehet jóképű is, mindegy, lényeg hogy nem pénzes), de küzd, mer, szeret téged, és te is őt, mert megfogott benne valami. Én tudom, melyiket választanm, és ti? :)
2011. júl. 17. 13:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
79%
elsőt és most őszinte voltam
2011. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
91%

Én már megtaláltam az én hercegemet. Szegények vagyunk, de szeretetben nincs hiány :D

Konkrétan a kérdésedre a válaszom: Tehát, akkor szerinted?

2011. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
75%

Az elsőt.


Számomra annyira fontos az egzisztencia, pénz, karrier, hogyha ezek megvannak már boldog vagyok.

Ha emellett még kis is jövök a párommal (hiába nem vagyok szerelmes) és segítjük egymást, akkor már minden rendben van.

2011. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes. Én a második típusba sorolnám magam, ahhoz állok közelebb, ennek ellenére azt tapasztaltam, hogy a valóságban a nők inkább az első típust szeretik választani :)
2011. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
75%
Én az elsőt.
2011. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ.

Ha a gazdag engem szeret, és nem csak mutogatni akar, akkor őt.

A szerelem idővel elmúlik, a számlák meg mindig jönnek.


Azt még hozzátenném, hogy a kölcsönös tisztelet, bizalom és hűség a házasság alapja, tehát nem kefélnék félre senkivel.

2011. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%
a másodikat, mert az első egy idő után azt vágná a fejedhez, hogy bezzeg ezt és ezt tőlem kaptad, te semmit sem adtál bele...stb...kiszolgáltatott helyzetbe kerülnél (nekem van pénzem akkor ergo hatalmam így uralkodhatok feletted) általában ez így megy... sajna
2011. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
67%
elsőt.
2011. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Én a másodikat. Bár a szerelem nem tart örökké, nem szenvednék valaki mellett, hiába gazdag. Volt rossz kapcsolatom, nem akarok még olyat, lelkileg tönkre tenne, az anyagi dolgok meg nem kárpótolnának.
2011. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
én a szegényt választottam. és ketten mindet elértünk ami kellett. van lakásunk,autónk,2 szép gyerekünk,járunk nyaralni,erre-arra. tény h nem vagyunk milliomosok,de anyagi gondok sincsenek. jut amire kell.
2011. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!