Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanád? Aki...

Melyik pasit választanád? Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy?

Figyelt kérdés
Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy azt, aki nem olyan tehetős, talán nem is olyan jóképű (lehet jóképű is, mindegy, lényeg hogy nem pénzes), de küzd, mer, szeret téged, és te is őt, mert megfogott benne valami. Én tudom, melyiket választanm, és ti? :)
2011. júl. 17. 13:17
1 2 3 4 5
 21/43 ava87 ***** válasza:
69%
Másodikat. Sosem voltam pénz-centrikus.
2011. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
24%
13:24, azért arra kiváncsi lennék, hogy kemény 20 évesen milyen átcseszéseken lehetsz túl...
2011. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

másodikat! akit szeretek,azt szeretem és ha még meg is szoknám azt,hogy ott van mellettem hosszú évekig attól még szeretném!!!

a gazdag pasiktól pedig általában irtózom,mert azt hiszik bármit megtehetnek....

2011. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
MÁsodikat, mert őt szeretem és közös erővel még akár gazdagok is lehetünk. Attól, hogy akkor és ott még szegény, nem biztos, hogy örökre az is marad.
2011. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Második!

Pénz nélkül eléldegélek, de szerelem nélkül NEM!!!

2011. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
24%

Fura, hogy a nőknek ez még nem jutott eszébe:


Az elsőt választják, a másodikat pedig mellette tartják szeretőnek.


Elvégre ehhez értenek.

2011. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
58%
Én az elsőt választanám!
2011. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 ava87 ***** válasza:
85%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:33

Gyönyörű általánosítás. Én speciel nem "értek" ehhez, na meg gyomrom sem lenne hozzá. És arra nem gondoltál, hogy a férfinak sem mindegy a helyzet? Eleve nem kéne nekem olyan hapsi, akiben nincs annyi büszkeség, hogy beérje ezzel a helyzettel.

2011. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Egyértelműen azzal kell párkapcsolatba lépni, akit szeretünk. Ellenkező esetben érdekkapcsolatról beszélünk, amiben az érdekből belépő fél lealacsonyítja magát és emberhez méltatlanul bánik a parterével is.

A szerelmi kapcsolatok a lángolás elmúlta után jobb eséllyel tudnak átalakulni szeretetteljes kötődéssé, mint az, ahol a mély érzelmek már az elején sem voltak meg.

2011. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Én a másodikat, és nem csak azért, mert Ő a szerelmes (az valószínűleg elmúlik), hanem mert soha nem tudnám elviselni, ha rám kiabálná a gazdagabbik, hogy ez az Ő háza, az Ő autója, az Ő ruhája, az Ő ékszere...
2011. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!