Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanád? Aki...

Melyik pasit választanád? Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy?

Figyelt kérdés
Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy azt, aki nem olyan tehetős, talán nem is olyan jóképű (lehet jóképű is, mindegy, lényeg hogy nem pénzes), de küzd, mer, szeret téged, és te is őt, mert megfogott benne valami. Én tudom, melyiket választanm, és ti? :)
2011. júl. 17. 13:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Jelenleg azt kell mondjam,hogy az elsőt.
2011. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
95%

Csúnya válasz lesz, de legalább őszinte. Gazdag barátom volt, aki szeretett és megkérte a kezem is, én nem voltam szerelmes. Aztán belibbent egy második típusú férfi, aki elvarázsolt és megcsalás nélkül ( mert egy minimális gerincem van) ledobbantottam tőle és összeköltöztem a másikkal. A szerelem hamar elmúlt a szegénység miatt, ahogy más is írta, feszültek voltunk folyton martuk egymást. Így megbántam, hogy leléptem a gazdag barátomtól, mert ott minden rendben volt.


Jelenleg nincs senkim, de ha megint választás elé kerülnék vagy a gazdagot választanám vagy nem engedném ki a kezeim közül.


22/N

2011. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
18%

18:06 és hasonló véleményekhez az én véleményem:

Nem a szegénység a hibás, hanem a párok, akik ezt nem tudják kezelni. De ez csak az én véleményem.

2011. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!