Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanád? Aki...

Melyik pasit választanád? Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy?

Figyelt kérdés
Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy azt, aki nem olyan tehetős, talán nem is olyan jóképű (lehet jóképű is, mindegy, lényeg hogy nem pénzes), de küzd, mer, szeret téged, és te is őt, mert megfogott benne valami. Én tudom, melyiket választanm, és ti? :)
2011. júl. 17. 13:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%
2X választottam a másodikat, nem váltak be. Nálunk amikor a szegénység kopogtatott az ajtón, a szerelem kiugrott az ablakon. Ha majd lesz újra kedvem pasizni, szerintem az első típust fogom választani, elegem van a nyomorgásból és az egymás marásából!
2011. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
13:32-essel nagyon egyet értek! De jöhetnek még válaszok!
2011. júl. 17. 13:41
 33/43 anonim ***** válasza:
63%

13:30 inkább ne legyél -.-

örülj, hogy nem a te partnereidről derültek ki olyanok, hogy masszív drogos, börtönben volt, volt még rajtam kívűl 2 csaja, minden pénzét italra költötte, csak a szexre kellettem neki mikor még naiv kislányként szerelemre vágytam stb.stb.

tudnék mesélni.

nem mindenki csak dobálózik a szavakkal, van olyan fiatal, aki sajnos TAPASZTAL is elég sokat.

2011. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló írta, hogy a szerelem elmúlik ezért az elsőt választaná...Én úgy vagyok vele, hogy a szerelem elmúlik, de a szeretet megmarad :) A másodikat választanám mindenképp és majd együtt meggazdagodnánk. :D
2011. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
73%
azt válaszd, akit jobban szeretsz.
2011. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Én a másodikat választottam (kb. egyszerre ismertem meg ezt a két típust)

Gazdag mindent megtett volna értem, nekem nem kellett. A szerelmet választottam 2 év alatt, csak fájdalmat/megalázást/önzést kaptam. Soha nem vitt egyszersem nyaralni, de ami neki kellett mindent megszerzett, csak magára gondolt. Kiderült még meg is csalt, az én szerelmem nem szeretett annyira mint én őt. Csak kihasznált.

Én rosszul választottam. Kívánom, hogy te jól döntsd.

2011. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Én is rosszul választottam a másodikat 2-szer is.Ahhoz képest,hogy a szerelmet és a szegényt választottam egyáltalán nem lett jobb.Az egyiknél megcsaltak(mint kiderült többször is,plusz anyagilag,lelkileg totál lehúztak), a másik még most is tart,állandó cse.zgetés,ordibálás,a szülinapom stb. le.zarása.

Oda jutottam én is 21évesen ha újra ilyen helyzetbe kerülök simán az elsőt választanám.Valószinüleg ott is lennének bajok,de az a szegénnyel is épp úgy megvan,akkor legalább legyen belőle vmi jó is.

És egyes pasik akik rohadt számitó,pénzéhes r.bancnak tartják a nőket,nem kell annyira lenézni őket,mint látjátok van,hogy egy nőnek alapjáraton nem számitott a pénz,de aztán kiábrándult a szerelemből... és ez nem csak a nő hibája.

2011. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Volt ilyen választási lehetőségem két gazdag jóképű és egy nagyon nem gazdag között, akibe beleszerettem, természetesen őt választottam.

De ha valamelyig gazdagabba szerettem volna bele, akkor őt választottam volna, csak hát így alakult. Nem bántam meg, azóta is boldog házasságban élünk. :)

2011. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

ma 13:25


"a szerelem elmúlik"


A pénz meg elfogyhat, aki gazdag tönkremehet, a mai világban ez már nem is olyan ritka, megtörtént ez sokakkal.

Aztán ott maradsz egy most már ágrólszakadt pasival, akit még csak nem is szeretsz. Erre mondják: elfogy a vagyon, megmarad a majom. :)

2011. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Én a pénzes jóképű pasimat otthagytam egy szegényebbért, eltelt 10 év és sokkal jobban állunk anyagilag, és még mindig vannak érzelmek.
2011. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!