Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A három fiatal közül melyik...

A három fiatal közül melyik viszi majd többre?

Figyelt kérdés

Adott egy család, 3 felnőtt gyerekük van. Szerintetek a három közül melyik lesz a legsikeresebb ember?


A legidősebb következő félévben fog lediplomázni, konkrét elképzelései vannak, mivel szeretne foglalkozni. Udvarias, intelligens ember, de nagyon befolyásolható és soha nem dolgozott még, nincs semmi munkatapasztalata.


A középső nem tudja, mi akar lenni, két egyetemet elkezdett, de mindkettőt otthagyta, mert nem tetszett neki, azután külföldre ment dolgozni, gyűjtött egy kis pénzt, majd hazajött és itthon újra iskolát keres.


A legfiatalabb érettségi után szintén külföldre ment, de szakképzettség nélkül csak takarítónak vették fel. Azt mondja, később majd hazajön végzettséget szerezni (nem tudja még, milyet), de előtte szeretne tapasztalatot és pénzt szerezni.


2011. júl. 21. 13:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
34%

Mind a háromnak van esélye, hogy sikeres legyen.

Az első kezdő munkaerő, a másik kettő ennyiből léhűtőnek is tűnhet, de lehet találnak valamit, amiből sikeresen jönnek ki, és a családnak, nekik sem kell szégyenkezni...

Jövőbe csak a jósok látnak.

Lehet indul a kettő közül valamelyik tehetségkutatón, ami nem csak egy cirkusz lesz, és befut...

Annyi de annyi minden lehet még, ahogy az első pedáns gyermek is üldögélhet...

2011. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Én a középső és a kicsi keveréke vagyok.


Érettségi után 1 év külföld, majd két otthagyott egyetem, most pedig megint külföldre készülök...de nem tartom magam sikeresnek :( Hiába beszélek 5 nyelven, hiába van jó eszem, kétszer is hagytam magam rábeszélni olyan szakra, ami igazából csak a presztizse és keresettsége miatt vonzó. Gyenge vagyok, de remélem, egyszer tanulhatok, mert így elkönyveltek egy buta libának...

2011. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az első vagy az utolsó. A középsőre látok legkisebb esélyt mert mindenbe belekezd aztán ott hagyja.

Az elsőre annyit tudok mondani hogy a munkát is el kell kezdeni valahol,az utolsó pedig bátor és vakmerő hogy az érettségi után ki mert menni külföldre.

A 2. és a 3. annyival van előrébb hogy külföldön már kerestek pénzt.

2011. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem valaki megfogalmazta, a felsoroltakon kívül 1000 dolog van még a dologban tényezőként. Házasság, család, egészség. nem vagyok szentimentális, de a sikerességnek ezek is velejárói.
2011. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
60%
Ez alapján még mind három lehet sikeres.De szerintem a két kisebb sikeresebb lesz.
2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
79%
TE az első vagy, mert a másik kettő nem kérdezősködne.Remélem, hogy boldogságban mindhárman sokra viszitek, egyéb minden részletkérdés.
2011. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
74%

A középső szerintem tuti vállalkozó lesz és ha befut, akkor nagyon sikeres lesz. Az első szorgalmas, de nincs meg benne mindaz, ami a sikerhez kell: törtető szellem. Valószínűleg közalkalmazott lesz.

Az utolsó pedig csak sodródik, talán elvégez valami könnyebb iskolát, de sosem fog dolgozni a szakmában. Végül alkalmi munkákból él majd.

2011. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%

sztem az utolsó, mert van mersze kockáztatni és a jég hátán is megél.

az első is sikeres lehet, ha olyan szerencsés szakmát végez, ami után megcsíp egy jól fizető helyet.

Nekem most dől el a sorsom, hogy megyek-e egyetemre, és a 2 közül melyik leszek.

azt tudom, a középső nem lennék, mert mindent befejezem, amit egyszer elkezdek.

2011. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Kösz a többi választ is!


Akkor most elmondom, a középső vagyok én, a másik kettő meg a két tesóm. Szerintem hármunk közül az öcsém lesz a legsikeresebb, de mint ti is sokan mondtátok, nem lehet előre látni.

2011. júl. 21. 13:41
 20/34 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is a harmadik viszi legtöbbre! A középső a leglabilisabb!
2011. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!