Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti este meddig engedné...

Szülők! Ti este meddig engednétek el a 14 éves lányotokat a barátaival a városba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
csak drága a kitünő tanulásoddal,becsületességeddel és azzal h mindent megcsinélsz kitörölheted a valagodat ha sötétben elkap vki és jol megerőszakol a bokorban majd otthagy....a mai 14 éves lányok nem a szolidalitáésukról hiresek hanem a kirivóságukról..ugyh ezek már általánositva vannak,tökmind1 ha nem oylan vagy , más ezt ugysem érti .engem 8-9ig engedtek ugyh 9 re haza kellett érnem.
2011. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
figyelj, még csak 14 vagy. nem is tudod milyen fiatal vagy még! :) én is 15 évesen kezdtem eljárkálni. Megjegyzem, úgy kell kezdni, hogy szép lassan tolod kifelé a határaidat. Felelősségteljesen. És közben bizonyítanod kell hogy érdemes vagy a bizalmukra, aztán már nem is nagyon fognak beleszólni! ;)
2011. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
23:17 én ezt mind értem, de ha valaki van olyan hülye barom, hogy sötétben lány létére egyedül mászkál, hát az meg is érdemli. a baráti társaságom min. 10-15 fős, fiúk-lányok vegyesen, szóval nem hiszem hogy bármi is történhetne. 9ig világos van, ha 9re hazaérnék nem hiszem hogy a legkisebb veszély is fenyegetne
2011. júl. 23. 23:24
 14/14 anonim ***** válasza:

Én Mohácson élek, Pécsen vagyok kollégista, most leszek tizedikes. Nyolcadikban ha olyan volt, akkor engem simán elengedtek éjjel egyig vagy kettőig, de ilyen nem sok volt. Ha volt valami program, kilencig vagy tízig kint lehettem, alapból pedig kb. hét-nyolc. Ez volt iskolaidőben. Nyáron az alap volt a kilenc és tíz.

A koleszban (pont a sétatér és a szit alatt) az alap kimenőnk idén nyolc és fél kilenc volt, mit ne mondjak, eléggé irritált minket, hogy még a hetedikeseket is tovább engedik, de no comment =) Ha bármi programunk akad, akkor persze tovább is adnak kimenőt, szalagavatóra pl. kettőig.

Ha koleszon kívül, itthonról utazok be Pécsre, maradhatok akármeddig. Na, jó, nem, mert az utolsó busz haza fél tizenegykor elindul, de így is majdnem éjfélre leszek itthon. Nem épp a legjobb környéken élek Mohácson, mindennapos itt a rendőrség, stb., de így is megengedik, hogy egyedül menjek-jöjjek késő éjjel.


Azt hiszem, nagy szerencsém van a szüleimmel, hogy ennyire bíznak bennem =)

2011. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!