Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jobb kapcsolat...

Hogyan lehetnék jobb kapcsolatba a testvéremmel?

Figyelt kérdés
én 15/L, Ő 17/F. mi tényeg nagyon rosszban vagyunk, nem csak úgy mint két testvér. ő valamiért gyűlöl engem, nem tudom miért. tudom, gyerekesen hangzik(de így van), a számítógépen vesztünk össze. ő függő, egész nap előtte ül, és ha én is oda akarok menni(csak egy órát..) akkor teljesen ideges lesz és elhord mindennek. ezzel kezdődött. mindig leéget mindenki előtt, nagyon ronda dolgokat terjeszt rólam mindenkinek, és egyik sem igaz. egy jó szava nincs hozzám, mindig lek.rváz, ler.bancozik, mindig azt mondja, hogy én prostituált leszek nagykoromban, és nem csak nekem, hanem másoknak is ezt mondja rólam. meg olyanokat mond, hogy nekem fejletlen az agyam, túlsúlyos vagyok(47 kiló vagyok, 163 cm..), mindent nagyon eltúloz, és nagyon ronda dolgokat mond rólam. olyanokat is szokott, hogy ő mennyire élvezi, amikor és szomorú vagyok, hogy amikor felidegesít mennyire jó azt nézni. ezt így mindig bejelenti nekem.. elvesz tőlem mindent, és röhög rajtam. multkor ellopta a pénzemet a kabátzsebemből, nem adta vissza a felét sem, és röhögött rajtam, röhögve mondta, hogy elkölti.. én nem csinálok vele semmit, nem piszkálom, semmi. csak ő ilyen rosszindulatú velem. ennek ellenére pénzt azt mindig kér tőlem, ha nekem van.. olyan is volt már, hogy biciklivel mentünk az utcán, nekem meg volt rándulva a bokám, alig tudtam ráállni. és azt mondta szálljak le a bicikliről, mert lapos a gumi. leszálltam, és ott hagyott az utca közepén fájós lábbal, és még a telefonomat is magával vitte.. ezt én már nem bírom elviselni, szerintem őt orvoshoz kéne vinni. anyukám már mondta, hogy egyszer elviszi pszichológushoz, de azóta sem vitte..pedig nem sokéig fogom tűrni, hogy ezt csinálja velem!
2011. júl. 25. 19:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
21:28: beszéltem már a szüleimmel, ők is tudják, hogy milyen..azt mondták, elviszik orvoshoz. de azóta sem tették. pedig ez komoly dolog.:/
2011. júl. 25. 22:21
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hallottál-e már ilyesmiről: vannak karmikus kapcsolatok. Van ilyen, hogy valami haragot hurcolnak egymás iránt életről életre.

Nem tudnál elkülönülni? Külön szoba, vagy esetleg egy nagyszülőnél, szóval próbáljatok minél kevesebbet lenni együtt. A harag okát nem lehet tudni, de talán meg tudtok bocsátani egymásnak, ha hamarabb nem, akkor legalább felnőtt vagy idős korotokban. Minden képpen azon legyél, hogy megbocsátani. Addig is ne őrjöngj miatta. Gondold azt, hogy "na igen, ez az, amikor karmikus haragot hordoz iránta" ... aztán hagyd rá. És bocsásd meg neki, ez a lényeg.

2011. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
elég nehéz ezt az egészet elnézni neki..gyakorlatilag tönkreteszi az életemet... de megpróbálom, köszönöm.
2011. júl. 25. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!