Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél ilyen kapcsolatban...

Lennél ilyen kapcsolatban vagy elítéled? Te hogy választottál?

Figyelt kérdés
A kapcsolat komoly, 20 és 30 közöttiek vagyunk. Én vagyok a nő. Párválasztásban elsősorban nem az érzelmek, nem a szerelem számított, hanem az észérvek. A férfi jó, kedves, elnéző,jó munkája van, eltart, ha kimondok valamit másnap megkapom, szeret, akkor halálosan szerelmes volt. Én tisztelem a jó tulajdonságait, és láttam benne a jó lehetőséget, és hamar megszeretem azt, aki jó hozzám. Tehát megszerettem őt is. Szexben minden ok. Meg tudjuk beszélni a dolgokat,bármit, mint egy baráttal, lehet, éppen azért mert nem "lángolunk" úgy egymás iránt. Viszont azt tudom hogy ő az, akivel le tudnám élni az életem, de nem az, aki nélkül nem. Megijeszt néha, hogy akkor már sosem fogom átélni azt az igazi szenvedélyt? Viszont az múlandó. Dobjam el érte a biztonságos és kényelmes életem vagy örüljek hogy ez megadatott és inkább maradjak ahol vagyok?
2011. júl. 26. 11:18
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Erre sok esély nincs, úgyhogy miatta ne emészd magad. ;)
2011. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

:-(


:-DD

2011. júl. 26. 11:49
 33/52 anonim ***** válasza:

én mehetnék brad pittel,ezt megértené a férjem..:)

Mondjuk nekem is el kellene néznem neki JLO-t:)

Egyébként szerintem pillangók meg virágok,és rózsaszín köd,kb az első egy évben van,ha utána is jó együtt,akkor kár ilyeneken kattogni..

2011. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
JLO tetszik a tiédnek? :-) wow ez jó, enyémnek Angelina Jolie :-D ... én nemcsak el de meg is nézném őket :-D ... Párcsere Pittékkel :-D nem rossz ötlet.
2011. júl. 26. 11:55
 35/52 anonim ***** válasza:

A forróságot ezerféleképpen is lehetséges előidézni, csak fantázia kell hozzá, az úgy látom neked nincs, mert én csak egy példát írtam, és te rögtön szabadkozni kezdtél. nem baj ha nem tetszik az ötletem, de hogy hogy elve el is utasítod ezzel a javaslatomat hogy extrémebb módon dobd fel a kapcsolatotokat. Mondom drágaságom unatkozol, ez a te bajod, nincs fantáziád. mennyél el szépen a könyves boltba ott van sok szakácskönyv is meg sexalbumok is ahol sok érdekes újat lehet tanulni, ha a képzett oktatót ezen a téren elutasítjátok. Majd a fehérnemű boltba... Aztán este, miután végeztetek tegyél javaslatot hogy ezt ismételjétek meg a természet lágy ölén, mondjuk az Alpokban egy hegyi legelőn vagy a egy norvég jéghotelben.

Ugye hogy így már nem unatkoznál?

CSak azzal ne kezdj takarózni hogy az urad nagyon fázós. Találj ki valamit szokatlant ennyi!

Én még azt a kérdést is feltenném magamnak, hogy mit vártam, mit fognak ezek a gyíkarcok a GYK-b válaszolni? miért vártam hogy az a sok idegen egy kacskaringós körülírás alapján elfogja tudni dönteni hogy elhagyjad vagy vele maradj?

2011. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

most te miért vagy mérges? nekem tetszenek az ilyen ötletek, csak annyit mondtam, nem épp 16 évessel, de fel is hoztam már párszor. azt a választ kaptam hogy nem, mert ...bla bla...sőt, még ő volt megsértődve amikor olyan helyen akartam amit ő "nem talált megfelelőnek"...

de egyébként is a szex-el nekem nincs semmi problémám. voltunk is nyaralni két hétre, de mi változik ettől? ha a szextől szerelmesnek lehetne lenni, minden k*rva olyan szerelmes lenne. kicsit tényleg unatkozom. azért is irogatok ide.


meg még jó hogy kacskaringós. hát ha kérdeznek, arra válaszoltam, nem tehetek róla hogy összevissza kérdezgetnek erről arról.

2011. júl. 26. 12:05
 37/52 anonim ***** válasza:
gyere msnre dumálni ha annyira unatkozol! :P
2011. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
nekem nincsen msn-em...
2011. júl. 26. 12:10
 39/52 anonim ***** válasza:

Nem haragszom :-)

Semmiképp sem haragszom, ha így tűnik bocsánat. SCka őszinte voltam.

Nem csak egy szimpla nyaralásra gondoltam, azt tudom bármikor megkaphatod. Vannak helyek amik kifejezetten pároknak szólnak a meghitt együttlétre. De én mondjuk egy enyhébb fajta túlélő túrát is megpróbálnék :-D az ilyes fajta közös emlékek össze hozzák az embereket. Kitudja megvéd a férjed egy álvérszomjas tigristől és hírtelen minden hülyeséget elfelejtesz amit itten leírtál és már lángolsz is :-)

2011. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
54%
akkor facebookra :D
2011. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!