Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél ilyen kapcsolatban...

Lennél ilyen kapcsolatban vagy elítéled? Te hogy választottál?

Figyelt kérdés
A kapcsolat komoly, 20 és 30 közöttiek vagyunk. Én vagyok a nő. Párválasztásban elsősorban nem az érzelmek, nem a szerelem számított, hanem az észérvek. A férfi jó, kedves, elnéző,jó munkája van, eltart, ha kimondok valamit másnap megkapom, szeret, akkor halálosan szerelmes volt. Én tisztelem a jó tulajdonságait, és láttam benne a jó lehetőséget, és hamar megszeretem azt, aki jó hozzám. Tehát megszerettem őt is. Szexben minden ok. Meg tudjuk beszélni a dolgokat,bármit, mint egy baráttal, lehet, éppen azért mert nem "lángolunk" úgy egymás iránt. Viszont azt tudom hogy ő az, akivel le tudnám élni az életem, de nem az, aki nélkül nem. Megijeszt néha, hogy akkor már sosem fogom átélni azt az igazi szenvedélyt? Viszont az múlandó. Dobjam el érte a biztonságos és kényelmes életem vagy örüljek hogy ez megadatott és inkább maradjak ahol vagyok?
2011. júl. 26. 11:18
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha olyan marha elégedett és boldog lennél ebben a kapcsolatban, ahogy írod, nem tetted volna fel a kérdést, úgyhogy bizony motoszkál benned a kétely, kár tiltakoznod. Teljesen egyértelmű, hogy önigazolást próbálsz szerezni, hogy jól döntöttél, mikor hozzámentél ehhez a pasashoz. Mindemellett azt teszel, amit akarsz, ha te így akarsz leélni egy egész életet, ebben a langyos pisiben, váljék kedves egészségedre.
2011. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
És mi lesz, ha jön a szőke lófarkú döglött macska? Az lesz ám a dilemma...! ;)
2011. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!