Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél ilyen kapcsolatban...

Lennél ilyen kapcsolatban vagy elítéled? Te hogy választottál?

Figyelt kérdés
A kapcsolat komoly, 20 és 30 közöttiek vagyunk. Én vagyok a nő. Párválasztásban elsősorban nem az érzelmek, nem a szerelem számított, hanem az észérvek. A férfi jó, kedves, elnéző,jó munkája van, eltart, ha kimondok valamit másnap megkapom, szeret, akkor halálosan szerelmes volt. Én tisztelem a jó tulajdonságait, és láttam benne a jó lehetőséget, és hamar megszeretem azt, aki jó hozzám. Tehát megszerettem őt is. Szexben minden ok. Meg tudjuk beszélni a dolgokat,bármit, mint egy baráttal, lehet, éppen azért mert nem "lángolunk" úgy egymás iránt. Viszont azt tudom hogy ő az, akivel le tudnám élni az életem, de nem az, aki nélkül nem. Megijeszt néha, hogy akkor már sosem fogom átélni azt az igazi szenvedélyt? Viszont az múlandó. Dobjam el érte a biztonságos és kényelmes életem vagy örüljek hogy ez megadatott és inkább maradjak ahol vagyok?
2011. júl. 26. 11:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Én maradnék, mondom ezt úgy, hogy átéltem a nagy szenvedélyt amiről beszélsz, de mikor megcsalt elég rossz volt. Azóta nálam az észérvek döntenek és nem csalom a férjem, tisztelem,becsülöm,szeretem őt és áldom az eget, hogy ő a férjem.Boldog vagyok.
2011. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy. Ha elmúltál már 30 én a helyedben biztos már a családalapításra törekednék és a jövőbeli boldog életre.Ha viszont még fiatalabb,akkor élném az életem és tovább keresném a szerelmet. 19L
2011. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

mondjuk én nem bíznék olyan változékony dolgokban mint az érzelem... a jó öreg kényszer sokkal jobban odaláncolja egymáshoz az embereket. :-)

- jó ez csak vicc volt -

2011. júl. 26. 11:36
 24/52 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy közkeletű butaság az a mondás, hogy nem az az igazi, akivel le tudod élni az életed, hanem aki nélkül nem. Gondolj inkább arra, hogy jöhetne-e valaki más, aki kedvéért otthagyd.
2011. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Valóban furcsán írtad körbe, most elolvastam a hszeket. Ez azt jelenti hogy nem tudod mi a szerelem. Lehet hogy csak egy thaiföldi forró nyaralás kéne egy szépséges 16 éves leámnyzóval harmadikként... és minden kételyed elszállna. Szerintem, csak ellaposodott és csak unatkozol azért nincs lángolás.

Szerintem (az alapján amit leírtál)

2011. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim válasza:
előző vagyok. Most látom,hogy leírtad a korod..hát továbbra is azt mondom,hogyha megközelíted a 30-at akkor nem lépnék tovább a kapcsolatban,hisz ennél jobb már nagyon nem lehete
2011. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

16 évessel azért talán nem. :-)

egyébként a párom elég konzervatív amióta velem van.

azt mondja előtte az "egy patronosokkal" ami ment, az velem már nem... harmadik szóba se jöhet. és kivételes módon - a férfi miatt...se nő, pasi meg pláne, ő baromi féltékeny.

még 25 alatt vagyok, ő van felette.

2011. júl. 26. 11:41
 28/52 anonim ***** válasza:
78%

Bár tulajdonképpen nem értem, mi a bizonytalanság tárgya, elvégre feleségül vett, ezeket azelőtt kellett volna meggondolnod, hogy megesküszöl neki, hogy kitartasz mellette, szereted, tiszteled jóban és rosszban stb. stb.


Most meg azon variálsz, hogy voltaképp szereted-e, és hogy gáz-e megcsalni.


"Dobjam el érte a biztonságos és kényelmes életem vagy örüljek hogy ez megadatott és inkább maradjak ahol vagyok?"


Csak nem lépett be az életedbe valaki, akiért mennél...?


(Egyébként nagy önáltatás az, hogy az anyagi javak biztosabbak, mint az érzelmek.)

2011. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
89%

Igaza van annak,aki azt írta,hogy baromság ez az "aki nélkül nem"szöveg...

Szeretem a férjem,szerelemmel,lángolón,de mégis le tudnám nélküle élni az életemet,ha muszáj lenne,mert pl. elhagy.

Nem függök tőle,önálló ember vagyok.Ha ezt másként látja valaki józan ésszel,akkor komoly problémái vannak. Az meg a másik,hogy ez egy választás kérdése,persze,tudnék nélküle élni,de nem akarok,mert jobb együtt...Könyörgöm,nem egy romantikus lányregényben élünk,hanem a valóságban...

2011. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

hát azelőtt is gondolkoztam rajta.

de egyébként én úgy általában szeretem őt, csak nem úgy mint ahogy sokan áradoznak arról hogy ők hogy szeretik a másikat és hatalmas lamur-okkal és ver a szívem meg jönnek a pillangók...

nincs harmadik csak nem tudom hogyha szembe jönne velem Brad Pitt hirtelen akkor mit tennék.

2011. júl. 26. 11:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!