Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a férjem pucér csajokat nézeget a neten?

Figyelt kérdés
Amúgy minden rendben vele, szerető férj, apa, szeret minket, munka után egyenesen hazajön, de néha látom a gépen, hogy milyen oldalakat néz...Mit gondoltok erről?
2011. júl. 26. 20:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%
szerintem magadban keresd a hibát :)
2011. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
67%

Az első válaszoló egy hülye bunkó.

Egyébként szerintem teljesen normális,hát hiszen férfi..mi mást nézne.

2011. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%

Vedd rá, hogy téged nézegesen!

Frissítsétek a szexuális életeteket. Én a helyedben beszélnék erről vele.

2011. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz ez. Amíg csak nézi :p
2011. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
67%
Az én férjem is nézegeti,szerintem normális.Ha kedvem van én szoktam nézegetni a pucér pasikat,sőt még szex videókat is.Kedvet is szoktam kapni egy kis hancúrozáshoz a párommal.
2011. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%
Hát egyrészt örülj neki hogy csak nézi és hát azokat úgysem kaphatja meg . Másrészt elég lehangoló hogy inkább helyetted azokat nézi . Én a helyedben vennék valami szexi fehérneműt vagy valami jó kis jelmezt akár bilincset :P és meglepheted vele :)!
2011. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
67%

Normálisabb, mintha pucér pasikat nézegetne :D


Egyébként nem feltétlen gond, de beszéljetek róla, lehet hogy van valami oka a dolognak, amit meg tudsz szüntetni. Bár az is lehet, hogy így éli ki azt a híres "vadászösztönt".

2011. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
27%
Keresi a változatosságot! És meg is fog csalni amint lehetőség nyílik rá! Ez biztos! 33f vok! Én már csak tudom...
2011. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer olyan szerelmes voltam, hogy más nőt észre sem vettem. Na, az volt a nem normális! Egy pasi persze hogy megnézi a nőket. Főleg, ha ingyen van. De esetleg megpróbálhatsz olyan lenni, mint azokon az oldalakon.
2011. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
44%
Ha filmet néz, még megértem, mert az aktus izgatja. de, hogy ott vagyok és meztelen nőket néz, én megalázónak érezném.
2011. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!