Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a férjem pucér csajokat nézeget a neten?

Figyelt kérdés
Amúgy minden rendben vele, szerető férj, apa, szeret minket, munka után egyenesen hazajön, de néha látom a gépen, hogy milyen oldalakat néz...Mit gondoltok erről?
2011. júl. 26. 20:18
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Kár, hogy itt nem arról van szó, hogy de megdugná a szomszédlányt, hanem arról, hogy megnéznek-e pucér nőket az INTERNETEN vagy sem.
2011. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem az a lényeg, hogy hol nézi, hanem hogy mit gondol közben. Ha az interneten néz egy pucér nőt, akkor szerinted mire gondol? Hogy milyen jól főzhet?
2011. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon korlátolt vagy.
2011. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Miért, mert leírtam a véleményem? Te vagy korlátolt, ha nem fogadod el más véleményét.
2011. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
42%
Ti nem értitek, nem az a gond, hogy nézi, nézze, csak ne akkor mikor vele vagyok.
2011. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Lehet, hogy félreérthető volt, de nem akkor nézi amikor ott vagyok, csak a gépen láttam, hogy miket nézett korábban.

Amúgy szerintem minden rendben a szexuális életünkkel, csak kíváncsi vagyok más férfi is csinálja-e, vagy csak az, aki másfelé is kacsintgatna...Én azt gondolom, hogy ez normális, és biztos más is csinálja, mégis nagyon rosszul esett látni, hogy valóban nézi. Ez elbizonytalanított, és ezért tettem fel a kérdést.

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 28. 08:54
 37/38 anonim válasza:
Férfiből van, ez természetes:D
2011. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 baloghtobi válasza:

A párom nem nagyon szereti, ha nézegetem, pl. öltözésnél, fürdésnél... szóval bármikor, amikor nem neki van kedve hozzá...

ezt elfogadtam, megértem... ha olyanom van, a neten nézelődök (sajnos elég gyakran)

de ettől még nem kivánom, vagy szeretem őt kevésbé.

Gyerekek mellett ritka a sz@x is... szóval pótcselexem.

Néha rossznak, helytelennek érzem, máskor normálisnak, tök természetesnek.

Nemjárok el sem kocsmázni, sem krvzni helyette.

2014. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!