Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a férjem pucér csajokat nézeget a neten?

Figyelt kérdés
Amúgy minden rendben vele, szerető férj, apa, szeret minket, munka után egyenesen hazajön, de néha látom a gépen, hogy milyen oldalakat néz...Mit gondoltok erről?
2011. júl. 26. 20:18
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
72%
Pontozzatok le, ha akartok, de szerintem ez akkor sem normális! Téged nézegessen meztelenül, ne mást!
2011. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Csaba9393 válasza:
42%

sok idióta ha// ha jól néznél ki nem nézegetni a neten semmit


enyi az egéssz..

2011. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%
1000x férfibbnak tartok egy olyan embert, aki annyira szerelmes a párjába, hogy nem izgul másra, mint egy olyat, akinek mindegy, csak nő legyen!
2011. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
64%
Ha a neten nézi, nézné élőben is.
2011. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen. Még én is szoktam. Sőt az uracskám pl. volt, hogy egy pucér csajos oldalon talált nekem való frizurát. Filmet is nézek, meg minden. Ő is. Nincs ebben semmi különös, akkor van csak baj, ha a valódi dolgokat helyettesíti vele.
2011. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
53%
az a baj hogy az emberek ma teljes képzavarban élnek a szerelemről meg egyebekről. Ami megtörténik, az megtörténik, nem lehet azt mondani, hogy csináld ezt, szeress engem, csak engem nézzél, mert ha ezt már mondani kell, akkor már úgyis mindegy.
2011. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
44%

Mi néha egymásnak is küldünk ilyesmit a haverokkal, vagyis csak linket, ha látunk valami érdekeset. Aztán megbeszéljük, ugyanúgy mint pl. a Forma1-et. Nem kell neki különösebb jelentőséget tulajdonítani szerintem.


De érdemes lenne beszélned vele, lehet ő többször szeretné, mint te. De amúgy néha van úgy az ember, hogy hiába van párja vannak napok, amikor túl fáradt a szexhez úgyhogy csak gyorsan elintézi magának a dolgot...


Vagy egyszerűen csak nézelődik, hogy mi újság... :)


Na persze te tudod, hogy kíván-e téged, milyen gyakran vagytok együtt stb. Kétesélyes a dolog.

2011. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
84%
És ha a strandon csorgatja a nyálát egy szilikon cicis nőre? Nektek ez normális, ha nem vagyok ott rendben, de tiszteljen meg azzal, ha mellette vagyok, akkor én legyek egyedül. Ne haragudjatok, de amikor megnéz egy pasi a barátnője mellett én sajnálom a lányt. Én nem szeretném, ha engem is így sajnálnának.
2011. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
35%

A válasz teljesen egyszerű. Hűséget fogadott Neked az oltárnál, nem vakságot. Teljesen normális ez a viselkedés, minden férfi megnézi a jó nőket (van aki neten, van aki újságban, ruhában vagy anélkül és még sorolhatnám), csak vannak akik bevallják, vannak akik nem. Anno például pont ezért ezért volt botrány a lenge öltözetben lévő lányokat ábrázoló az óriás plakátok miatt az utcákon, mert sok közúti balesetet okoztak. Azok sem azért történtek, mert a pasik rá se néztek :))

A lényeg, hogy addig örülj, amíg csak nézegeti. :)

2011. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
63%
sztem nem normális..nem számítasz neki igazán ha leszarja az érzéseidet..h neked ezzel fájdalmat okoz..kezdj el meztelen férfiakat nézni..és nézd meg h h fog reagálni..kíváncsi lennék.
2011. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!