Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja megtartani a...

Miért nem akarja megtartani a lányom a babát? 28 éves és 6 hetes terhes azt mondta neki nem kell gyerek elveteti. A párja azt mondta akkor elhagyja.

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni mindenük megvan.. És korban is jó hogy gyereket vállaljon. Én is szeretnék unokát mielőtt meghalnék. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 27. 16:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
21%

Én viszont egyetértek veled, kérdező. Az abortusz, pláne ilyen esetben, mint a lányodé, szerintem is bűn.

Egy tanács: A nővérem házasságon kívül került másállapotba, és már akkor szakítófélben volt a párjával. Férje tehát nem volt, jó állása, pénze viszont igen. Először ő se akarta megtartani a magzatát, de többen is mondtuk neki, hogy próbálja meg. A gyereke már 15 éves, majdnem kitűnő tanuló, és nagy örömöt jelent az anyjának. Már is nem is lenne hajlandó beismerni, hogy eleinte el akarta vetetni! Ezt tehát elmondhatod neki.

2011. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
71%
Én nem akarnék egy olyan anya gyereke lenni, aki eredetileg nem akart engem... Így tényleg jobb, ha elveteti. Amúgy meg ne erőszakold rá magad a lányodra, nem a te gyereked lesz, nem te szülöd meg, nem neked kell felnevelni. Másoknak ne szüljön gyereket.
2011. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Most telefontált nekem a párja.. Még nem volt alkalmam személyesen beszélni vele majd a hétvégén messze lakik tőlem.. Fogalmam sincs hogy miért nem akar..
2011. júl. 27. 16:58
 14/42 anonim ***** válasza:
34%
Majd kitaláljuk a lányod gondolatát hogy miért nem akarja megtartani a gyereket,csak telepátia kérdése.Érzem ahogy átjönnek a gondolatai,azt sugallja ha megszüli a párja elhagyja.Hiába 28 éves a fajfenntartás és az anyai ösztönök éretlenek benne.Gondold át nem rontottál-e el valamit a nevelésénél,vagy esetleg negatív mintát látott otthon tőletek.
2011. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
58%

Ha te nem tudod, mi honnan tudjuk?

Egyébként már szültél te is. Nagyon jó tudod, hogy az, hogy ideje lenne és, hogy van párja meg mindenük megvan az nagyon, nagyon kevés ahhoz, hogy valaki gyereket vállaljon.

2011. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
69%

A párja azért telefonált, hogy a gyerekről beszéljetek?


Ne kerítsétek már be így a lányodat, hogy a háta mögött az ő anyaságát boncolgatjátok!

Mi köszönet lesz abban, ha az érzelmi nyomásotokra megtartja a gyereket, és esetleg depresszióba esik?

Vagy utána elválnak?

Hagyjátok békén a lányt!

Ő az Anya, neki lesz a legnagyobb felelőssége.

Ne gondolkodjon senki az Ő fejével, és ne kezeljétek úgy, mint egy cselekvőképtelen kis pisist.

2011. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
8%
16:58 vagyok. A válaszokat nézve nem csoda, hogy kihalófélben van a magyarság...
2011. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
84%

Nem a magyarság fennmaradásáért szül egy nő, hanem azért, mert gyereket akar.

Vagy, ha azért szül, hogy gyarapodjon a magyar, akkor ott nagy baj van.

2011. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
9%
16:58 vagyok megint. Akkor ott nagy baj van???? HOGYHOGY? Egy fecske nem csinál nyarat, szokták mondani, de sok kicsi sokra megy. Érdemes megnézni a hazai népesedési mutatókat.
2011. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
79%
Én szülnék a magyar államnak, csak aztán nevelje is fel...
2011. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!