Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja megtartani a...

Miért nem akarja megtartani a lányom a babát? 28 éves és 6 hetes terhes azt mondta neki nem kell gyerek elveteti. A párja azt mondta akkor elhagyja.

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni mindenük megvan.. És korban is jó hogy gyereket vállaljon. Én is szeretnék unokát mielőtt meghalnék. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 27. 16:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet, hogy nem biztos a párjában, lehet már nem szereti annyira, hogy szüljön neki.
2011. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
71%

Szóval a lányod vállaljon gyereket, mert te babázni akarsz?

Miért nem szülsz akkor te?

2011. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
18%
Egy nép, így a magyar is, előbb-utóbb eltűnik akkor, ha fogy. A nővérem esete mutatja, hogy könnyen lehet, hogy ha el akarja először vetetni, a megszülése után nagy boldogságot okozhat. Továbbá, vannak olyan állapotos nők, akik örökbe akarják adni a gyermeküket, miután megszülik, a kórházi ágyon viszont visszakövetelik maguknak!!
2011. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
22%
A 16:58 vagyok megint. Tényleg, azt nem tudnád megoldani, hogy Te vedd magadhoz a kicsit? Több nagymama megteszi ezt.
2011. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
68%
Elég undorító dolog lenne megszületni a gyerekével a babát, hogy nekiadja.
2011. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
79%

Igen, meg vannak olyan nők is, akik terrorizálják, sértegetik, meg a pokolba kívánják a nem kívánt gyerekeiket.

És vannak olyan gyerekek, akik nap mint nap hallják, hogy "Bár ne hoztalak volna a világra."

És vannak Rivotrilon élő anyukák is, akik huszonévesen mélyen depressziósak.

Csak nem mutatják, mert elítélné őket a társadalom.

Sz.ar embernek, rossz anyának bélyegezve.

2011. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%

17:29, nem hinném, hogy undorító lenne.

Az abortusz helyett pedig, ha már egy nő egyáltalán nem akarja megtartani a gyerekét, az örökbeadást javaslom.

2011. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
85%
Tök jó felvetettem egy lehetséges okot és lepontoznak. Olyan elképzelhetetlen, hogy nem a párját képzeli el a gyereke apjának?
2011. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
66%
Örökbeadás? Valóban jobb a gyereknek, ha évekig nevelőintézetben van, ha meg végre családhoz kerül, akkor gondolkodhat rajta, hogy miért nem akarta őt az anyja. Fantasztikus kilátások.
2011. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
55%
Örökbeadás alatt azt értem, hogy hogy már a megszületése után azonnal nevelőszülőkhöz kerüljön, nem pedig nevelőintézetbe.
2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!