Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja megtartani a...

Miért nem akarja megtartani a lányom a babát? 28 éves és 6 hetes terhes azt mondta neki nem kell gyerek elveteti. A párja azt mondta akkor elhagyja.

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni mindenük megvan.. És korban is jó hogy gyereket vállaljon. Én is szeretnék unokát mielőtt meghalnék. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 27. 16:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
36%
És már megint nem a kérdésre válaszol senki.
2011. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
72%
Szerinted a válaszolók közül ki ismeri a lányt, és ki tudja, miért nem akarja megtartani, nagyokos?
2011. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
25%
Elhiszem, de megint abortusz és örökbefogadás csatája megy. Köze nincs a kérdéshez.
2011. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
86%

Kedves anyuka!


Számtalan oka lehet, hogy a lányod miért érzi azt, hogy nem szeretné megtartani a babát. Például: nem azt érzi, hogy a párja az igazi, elmúlt a szerelem. Úgy érzi, nem akar most anyuka lenni. Úgy érzi, sosem akar anyuka lenni. Fél a felelősségtől. A munkáját választja az anyaság helyett.

Csak akkor derül ki, ha beszélgetsz vele erről. De nem számonkérőn, hanem úgy, hogy tényleg érdekeljen az, hogy ő mit is akar. Ő lenne az anyuka, te meg a nagymama. Azért szüljön, mert a párjával mindketten ezt akarják. Ne azért, mert a párja, vagy mert te és a párja ezt szeretnétek.

Nem tartom helyesnek az apukától, hogy zsarolja és hogy téged is ütőkártyának akar használni, de megértem, hogy a gyermekéért mindent megtenne.

Erről kettejüknek kell dönteniük. Te csak beszélgess el a lányoddal. És akárhogyan is dönt: ő a te lányod marad, és ne büntesd a döntéséért.

2011. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy nemes egyszerűséggel még nem készült fel az anyaságra, vagy megijedt a felelősségtől, nem tudom.

Miért nem kérdezed meg tőle?

2011. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Talán egyszerűen nem akarja. Én is ismerek ilyen nőt, visítva sírt, mikor megtudta, hogy terhes, annyira nem akarta, pedig 27 éves.

Az anyaság egy ösztön és egy visszacsinálhatatlan életforma. Ha vállalja nincs visszaút. Nem mellesleg egy életre szóló hatalmas felelősség.

Valóban fogyóban a magyar, de ez még nem indok arra,hogy valaki egy életen át boldogtalan legyen, boldogtalan szülőnek pedig boldogtalan a gyereke is.

Szóval ne ítéld el a lányod rögtön, könnyen lehet, hogy ezt tartja a legjobb megoldásnak.

2011. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
32%
Üljetek le és beszéljétek meg hogy miért nem akarja. Ismerősömnek is ezt mondta az akkori párja h elhagyja ha ab-ra kerül a sor,szülők azt mondták kitagadják Ha megtartja. Igy legyen okos... Igy aztán a családját választotta.. Srác elhagyta. Ma nem lehet gyereke.. (20éves volt) most 25
2011. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
2%

A tegnapi 16:58-as vagyok. Ezt érdemes megnézni, és a hozzá hasonlókat:

http://www.youtube.com/watch?v=0g2ZW6Xx4io

2011. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó te kiben próbálsz bűntudatot kelteni?

Most komolyan egyáltalán mi köze ennek az egész kérdéshez?

Azokon az UH felvételeken ráadásul nagyon nem be nem töltött 12. hetes magzatok vannak.

Csak tudnám mire volt jó az neked, hogy a kérdezőnek ezt megmutattad.

2011. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
13%
Nekem nem volt abortuszom, de akkor is bűntudatom volt, ahogy néztem. De, akkor is megtudom érteni aki ezt választja, mert van mikor nem nagyon tud választani.
2011. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!