Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy még a...

Miért lehet az, hogy még a barátommal teljesen egymásba voltunk esve csak a veszekedések voltak, mióta pedig beismertük elmúlt a szerelem teljesen nyugodt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nincsenek veszekedések csak kisebb össze zörrenések, nincsenek féltékenységi jelenetek, nem akarjuk a másikat magunkhoz kötni a nap 24 órájába, mind a ketten elkezdtünk külön programokat is tervezni..magyarán mióta nincs szerelem nincsenek veszekedések.
2011. júl. 29. 21:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
(Zárójelben megjegyzem, hogy nem a GYK közönségének kellene megmondania, hogy valaki szakítson, vagy sem... Úgyis csak a kérdező tudja, hogy valójában mi is a helyzet...)
2011. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
22.47-es vagyok.Annak örülök,hogy tudtam segíteni,de azt nem bírom felfogni,hogy valaki miért nevezi az erős testi vágyat szerelemnek...persze jó dolog,ha a kettő összetartozik,de tényleg amíg az egyiket csak hormonok,a test irányítják addig a másikat mély érzelmek,gondolatok ami sokkal tudatosabb dolog és nem feltétel nélküli-úgy értem,hogy azért ahhoz,hogy szerelmes tudj lenni,a másiknak is sokat kell tennie,már nem elég,hogy vonzónak találod.Kérdező,ha neked ez a 2 dolog egy és ugyanaz,akkor inkább most éld ki magad,aztán később találj komoly kapcsolatot.Nekem is volt olyan,akibe nagyon szerelmes voltam,hiába nem jött az elején az az őrült vonzalom,de érzelmileg nagyon kötődtünk,passzoltunk is(legalább is nagyon sokáig úgy hittem,aztán később jöttek a gondok).Megnyugtató érzés volt vele lenni,boldogság öntött el,amikor vele terveztem,imádtam vele lenni.Van olyan is,akihez pedig testileg vonzódom őrült módon,de érted,ha nem olyan az illető,akivel egyezünk,akkor szexnél tovább úgyse jutnánk...persze az ilyen erős vonzalom is jó alapja lehet a szerelem kialakulásához,de ahhoz sokkal-sokkal több kell,és nem szabad,hogy az elején ez a vonzódás elvakítson és pozitívabb fényben tüntesse fel a másik belső tulajdonságait,ha pl jártok.Azért valamennyire mindig meg kell próbálni észnél lenni.
2011. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!