Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy még a...

Miért lehet az, hogy még a barátommal teljesen egymásba voltunk esve csak a veszekedések voltak, mióta pedig beismertük elmúlt a szerelem teljesen nyugodt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nincsenek veszekedések csak kisebb össze zörrenések, nincsenek féltékenységi jelenetek, nem akarjuk a másikat magunkhoz kötni a nap 24 órájába, mind a ketten elkezdtünk külön programokat is tervezni..magyarán mióta nincs szerelem nincsenek veszekedések.
2011. júl. 29. 21:30
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Barátom szerint (és szerintem is már) csak az elején lévő láng aludt el mert akkor sehova nem akartunk egymás nélkül menni, mindig együtt akartunk lenni és nagyon nagyon féltékenyek voltunk mind ketten amiből nagyon sok vita lett. Mostanában kezdtük úgy érezni, hogy a barátaink szekáltak minket, hogy jesszus mikor voltunk utoljára a barátainkkal mondjuk ők egy pasis bulin mi meg egy csajosan és így rájödtünk így hosszú távon nem jó mert megfolytjuk egymást, elkezdtünk eljárni 2 hetente kb ő is egyszer egyszer haverjaival és én is bnőimmel így mivel nem voltunk folyton egymás nyakába kitudot a bízalom is alakulni, hogy elment és még "mindig akarjuk egymást" ezt nehéz kifejezni így a féltékenykedések eltüntek és a veszekedések is.
2011. júl. 29. 23:43
 22/32 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy Te szerintem...

Miért teszel fel kérdést, ha a választ Te is tudod, csak nem akarsz szembenézni vele. Mindenkitől negatív válaszokat kapsz, ami nem tetszik. Ellentmondásokba keveredsz. Fájdalmas az igazság, az tény. De hidd el, jobb még most kilépni egy olyan kapcsolatból, ahol már nincs szerelem, mint később, vagy tálán esküvő és gyerek születése után.

2011. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
haha 20on túl vagyok gyerek meg soha nem kell esküvő meg főként nem :D
2011. júl. 30. 00:24
 24/32 anonim ***** válasza:
Micsoda? Nem kell gyerek és esküvő???
2011. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
60%

Ugy látom neked felesleges beszélni...végülis a te életed, ugy cseszed el, ahogy akarod!


Eddig összefüggéstelenül beszéltél, nem érted a körülötted zajló dolgokat, nem akarsz hallgatni a tapasztaltabbakra, de az utólsó kommentedből kiderült, hogy még értelmesen fogalmazni sem tudsz.


Nem vagy gyerek? Dehogynem...és ez nem a kortól függ!

2011. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

22:47

Végre valaki, aki úgy gondolkodik, mint én!! De örülök! :)


Kérdező: A veszekedés, a féltékenységi jelent, az egymáson lógás nem = a szerelemmel. Az csak kapcsolatfüggőség.

Nekem pl. a szerelem azt jelenti, amint 22:47 is leírt.

Neked mit jelent? Mert ha veszekedést meg féltékenységi jelenetet, és ez hiányzik, és úgy érzed, hogy most már lesz*rjátok az egész kapcsolatot, akkor ez tönkrement.

De az is lehet, hogy csak most érett meg a kapcsolatotok.

De ezt nektek kell tudni, mert ti tudjátok, hogy nektek mi a szerelem, mit vártok a kapcsolattól, egymástól.

2011. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
fáradt vagyok és ide is és facere is írógattok elírtam egy szót, meg itthon szölinapot ünnepeltünk és ittam kicsit egy szó na és pff..abba meg nem tudom mi nagy szám, hogy mert nő vagyok nem akarok se papírt se gyereket..papírt semmiképp gyerek is bőven rá ér.
2011. júl. 30. 00:56
 28/32 A kérdező kommentje:
eddig jöt 2 értelmes komment, és nem élet tapasztalatot kértem azt nem vadidegen emeberktől fogok, csak annyit, hogy érdekes ahogy az idő tellik nekünk úgy javul a kapcsolatunk..szerelem ide vagy oda..szeretem és nekem ő a támasz mindenbe..tudom mindenbe számítharok rá..ő az aki a legtöbbet foglalkozik velem..az a hűű de nagy láng már nincs..de minden más oké.
2011. júl. 30. 01:00
 29/32 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm.
2011. júl. 30. 01:01
 30/32 anonim ***** válasza:

Ja, szóval csak az az értelmes komment, ami közel áll a saját naiv elméletedhez?

Szerintem aki itt kérdést tesz fel, vadidegen emberektől vár választ, mert úgy gondolja, másoknak volt már hasonló szituációjuk vagy van akkora élettapasztalatuk, hogy segíteni tudjanak.

Meg is történt, írták nem egyen, hogy ez a kapcsolat már haldoklik, idővel be is látod. De persze neked ez nem tetszett, mert te nem a fenti okok miatt jöttél, hanem hogy mi nyugtassunk meg, hogy így minden frankó a kapcsolatodban, holott nyilván valahol mélyen tudod, hogy nem az, csak ámítod magad. Aztán a végén még a válaszolók a hülyék...

Neked érdemes volt válaszolni! Kíváncsi lennék, hány hétig/hónapig húzza még a kapcsolatod, nem tippelnék sokat... Mondanám, hogy írd majd meg, de nem írnád meg, mert azzal egyben beismernéd, hogy rohadt naiv voltál, és igazunk volt.

2011. júl. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!