Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy még a...

Miért lehet az, hogy még a barátommal teljesen egymásba voltunk esve csak a veszekedések voltak, mióta pedig beismertük elmúlt a szerelem teljesen nyugodt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nincsenek veszekedések csak kisebb össze zörrenések, nincsenek féltékenységi jelenetek, nem akarjuk a másikat magunkhoz kötni a nap 24 órájába, mind a ketten elkezdtünk külön programokat is tervezni..magyarán mióta nincs szerelem nincsenek veszekedések.
2011. júl. 29. 21:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
nem túl biztató? Mire számítasz mégis? tudod, az megint más ha egy összeszokott házasságban huny ki a láng és átalakul, mert már összeszoktak és az elég nekik, meg más, hogy mindketten másra vágytok, hisz más utakon jártok. ez nem folytatható sokáig, mert előbb-utóbb valamelyikőtök azon a külön úton olyanba botlik, aki iránt újra fellángol az érzés...
2011. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg totál ellentmondasz magadnak a kommentekben... egyszer leírod, hogy minden megváltozott, hisz már nincs kötődés, külön programokat igényeltek, NINCS szerelem, és erre most leírod, hogy lényegében minden változatlan? hát ekkora paradoxont, basszus!

tipikusan megint az az eset, h feltesz a csaj egy kérdést, majd ha mindenki egyöntetűen kifejti az ellentétes véleményét, belekapaszkodva az információkba, hirtelen visszakozik a kérdező, h nem nem, minden rendben van...

akkor kár kérdést feltenni!

2011. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
pff..úgy értve vannak külön programok, hogy az első évben SEHOVA nem mentünk egymás nélkül mostmár azért legább 1 hónapban 1x2x megprobálunk másokra is koncentrálni, nem azt írtam h abszolut külön programokat keresünk.. csak, hogy a napi 24 órából egymáson lógás és a folytonos féltékenykedések tüntek el.
2011. júl. 29. 22:17
 14/32 anonim ***** válasza:

Jól van, magyarázhatod a bizonyítványt, attól még magad írtad, hogy a szerelem elmúlt, két éves kapcsolatnál pedig ez nem normális. nem kell egymás nyakában lógni, de ha szerelem már nincs, akkor abba kell hagyni még addig, míg nyugi van, nem kell kínozni egymást.

te láthatóan hitegeted magad, hát tedd azt. majd egy nap azzal szembesülsz, hogy a barátod újra szerelmes, csak nem beléd...

2011. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

22:13 Teljesen igaza van!

Össze-vissza beszélsz! Olyan válaszokat kaptál, ami a valóság és ami neked nem tetszik...csak te nem akarod észrevenni.

Megrémített, hogy ennek a kapcsolatnak annyi...mivel ennek tényleg annyi!

Ugyan már olvasd vissza amit írtál és te is rájössz. Jó, hogy nem már együtt maradtok mint két testvér mert az is valami.

Ragaszkodsz a megszokotthoz, meg ő is (2nap után hiányoztál neki?) és??? Megszoktátok egymást ez teljesen normális reakció.

Ha 2 hónap után ugy hiányoznál neki, hogy levegőt se tudna venni, őrült szerelmet érezne irántad, hogy még élni se érdemes nélküled akkor lenne esély megpróbálni, de így???

Vedd észre a nyílvánvalót, vagy áltasd továbbra is magad! Csak rajtad múlik!

2011. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek,csak nagy vonalakban olvastam el a kommentjeidet,de mivel elég ellentmondásosak,nem árt magadban tisztáznod a dolgokat.

Jó neked ez így érzelmileg,vagy rosszabb lett?Nem tudom,hogy neked mit jelent a szerelem,de az biztos,hogy nem egyenlő az erős testi vonzalommal,fellángolással ami kezdetben van(már ha valaki olyan szerencsés,hogy olyannal jár,akivel átéli ezt).A kezdeti vágy egy idő után csökken,mivel az ember kiéli magát a másikkal,hozzá szokik,egy idő után természetessé válik vele a szex is.Az nem baj,ha ez lecsökken.De a szerelem nekem pl nem egyenlő ezzel,azaz mély érzelmi kötődést jelent,amikor úgy érzed,szereted a párod,mindent megtennél érte,gondoskodsz róla,ő az,aki nélkül nem tudod elképzelni az életedet,és ugyanezt kapod viszonzásul tőle.

Sokszor mondják,hogy a szerelem elmúlik,de a szeretet megmarad,de szerintem ha egy párkapcsolat jól működik,akkor ezek az érzelmek végig megmaradnak.Bár mindenkinek más fogalma van a szerelemről,nekem mint írtam nem egyenlő a kezdeti erős vággyal,azzal,hogy összeszorul a gyomrom,ha meglátom.Természetesen ez is része a dolgoknak,de attól a szerelem nem múlik el,hogy ez kissé alább hagy.Szerintem tedd rendbe magadban a dolgokat és gondold át,hogy neked mi mit jelent.

2011. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm, elég nagy táppontot sikerült adnod..
2011. júl. 29. 23:08
 18/32 anonim ***** válasza:
Magyarul totális érdektelenség a másik iránt. Hát ez van, ha elmúlik a szerelem.
2011. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"a szerelem mindig elmúlik"

Igen, mindenki ezzel vigasztalja magát, aki beleragadt egy kihűlt kapcsolatba.

2011. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
bocsi,visszakérdezhetek mire jutottál végül? :)
2011. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!