Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok! Adtok esélyt a...

Anyósok! Adtok esélyt a gyermeketeknek, hogy békében élhessen a családjával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nincs anyósom, nem ismerhettem őt, úgyhogy a párom anyósáról, az én anyukámról tudok nyilatkozni.

Ő abszolút támogat minket, ha kell, anyagilag is, de érzelmileg mindenképpen, eddig bármilyen problémával fordultunk hozzá, mindig adott nekünk egy kapaszkodót.

Apukám nagyon irigy a páromra, (ő árukiszállító, a párom taxis, és nagyságrendekkel jobban keres, igaz, kétszer annyit is dolgozik) folyton a pofákat vágja, csapkod, hisztizik, amikor itthon vagyunk, anya mindig leszólja, hogy álljon le.


Szóval igen, nekünk szerencsénk van :)

2011. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a mi házasságunkat az após marta szét
2011. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Az anyukánknak elvileg jobban megmondjuk, ha nem fogadjuk el a véleményét, mert szeretet van köztünk. De egy anyós és egy meny tulajdonképp idegen egymásnak, nincs az a kapcsolat, és mindenki védi a saját érdekeit: az anyós továbbra is próbál irányítani, mint amikor még ő volt a legfőbb összetartó erő, a meny pedig átveszi/venné ezt a szerepet a saját családjában, de az anyós ezt akár tudat alatt nem akarja átengedni. Én legalábbis így látom.
2011. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, véleményeket!


Azért tettem fel a kérdést, mert ezen a téren mindig van mit tanulni anyósoknak, leendő anyósoknak, menyeknek, s más rokonoknak is.

Világért sem gondoltam, hogy valaki itt vallja be, hogy pokollá teszi a gyermeke és családja életét, bár sose tudni.


Én is fiús anya vagyok, de még kicsik a gyerekek. Szeretném úgy csinálni a dolgokat, hogy ne változzak boszorkánnyá. Tudom (mert látom a saját anyósomon), hogy ez nem olyan egyszerű...


Látom, sok válaszadó le lett pontozva, én mindenesetre mindenkit felpontozok, aki a kérdésre normálisan, építő jellegűen válaszol.

2011. júl. 31. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!