Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember arra dolgozik, hogy...

Az ember arra dolgozik, hogy ki tudja fizetni az albérletet/számlákat/hitelt stb. Ez szörnyű, nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 15:26
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
60%
Sokan azért nem így élnek az országban. Állandóan külfölddel pedálozik mindenki, nekem dolgozott kint sok ismerősöm. Volt akinek bejött, de általánosságban félre rakni csak az tudott, aki ötöd magával élt, és minden fillért megnézett mire költ.
2011. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Én nem panaszkodom.

Mindig jut arra, amire kell, sosem nyomorgunk. Nem járunk flancos éttermekbe, főzök magunkra, nem veszek márkás ruhákat, nem járunk bulizni minden pénteken, de boldog házasságban élünk, és amikor ki tudunk kapcsolódni, akkor egymásra koncentrálunk.

Párom taxis, én pénztáros vagyok, 1 hónap múlva pedig szülési szabadságon (egyik sem sikerszakma).

2011. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes olvani a soraitokat...Mi magyarországban látjuk a lehetőséget,akkor el tudjátok képzelni mi van itt ahol élek.....
2011. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
53%
Miért hol élsz?
2011. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
79%

Gyűjteni kell.

Havi 40 ezret szerzek, munkahelyi gyak. és árvasági, sokat fizetek otthon, mert apám alkesz, mégis félre tudok tenni mindig egy keveset.

Sok kevés pénz = sok pénz idővel (legyen akár 500 ft is havonta)

21/L

2011. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
61%

Tipikus magyar mentalitás...

Sírjunk, ríjunk.

Albérletben élünk a párommal, akit alig látok, annyit dolgozik, GYES-en vagyok a kislányunkkal, emellett egyetemre járok, de nem panaszkodom, mert amire szükségünk van, azt megteremtjük magunknak, van mit ennünk, van hol laknunk.

Van egy gyönyörű lányom, és egy csodálatos férjem.

És boldog vagyok!

2011. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Egy darabig én is azt mondtam,de aztán....

Lehet te letudsz mondani a moziról,ruhákról,könyvekről.Te döntöttél így,de a gyermeked?

Én szeretném,ha szórakozhatna,ha nem kellene tízes évei elején diákmunkáznia,aztán az egyetem alatt hitelt felvennie,hogy tanulhasson....

2011. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
65%

20:04


Értem az álláspontodat, de úgy tűnik, te nem értettél meg engem.

Nyilván veszünk ruhákat, de nem ragaszkodunk a márkás darabokhoz, járunk szórakozni, csak nem heti rendszerességgel, hanem mondjuk havonta. Esténként majd leülünk társasjátékozni (mint ahogy anno velünk is tette anya), és ez lesz a szórakozás.

Pénz ide vagy oda, sajnos az emberi értékeket kezdjük alábecsülni, akinek pénze van, az bármit megtehet, a magunkfajták pedig senkik?! Nem így van!

Lelkileg gazdagabb lesz a lányom bármelyik elkényeztetett suttyó kölyöknél, arról nem is beszélve, hogy meg fogja becsülni, amit kap, mert ezt fogja itthon látni.

Ha majd egyetemre akar menni, tanul, hogy felvegyék, ahogyan én is tettem, és ezesetben megadok majd neki minden támogatást, hogy el is végezhesse az iskolát.

2011. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
93%

Jogos.Igazad van.Főleg az értékekben!!!!(Nálunk még mindig van közös társasozás,pedig huszonévesek vagyunk:D)

Nehéz szülőnek lenni,és nem hagyni hogy a gyerek csak üljön a tv-gép előtt,hanem "munkát" is fektetni a nevelésébe...bár most elkalandoztam.Bocsi :)

2011. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
76%
Látod, nem minden a pénz, és ez így van jól :)
2011. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!