Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek normálisak vagy most mi van?

Ezek normálisak vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Egy hónap telt el a szülinapom óta, már minden rokonnal találkoztam így szülinap alkalmából és eddig CSAK a keresztszülőmtől kaptam ajándékot!!! (Mint már néhány éve, pénzt szoktam kérni mert azt gyakorlatilag arra költöm amire akarom, szóval senki nem jöhetett azzal az indokkal hogy nem tudták mit szeretnék szülinapomra. (Éppenséggel új gépre gyűjtök.) Még a szüleimtől se kaptam semmit! És az ki van zárva hogy közösen valami nagy meglepetést szánnak nekem a rokonok.
2011. júl. 31. 15:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező képzeld gyerekként sokszor kaja problémánk volt, én mégse támadtam senkit, mára gazdag életem van, talán mert rájöttem, hogy magamért csak én tehetek.Kérdezd meg a gazdag nagybátyádat, hogy nem e kell nála füvet nyírni, bevásárolni stb., mert gyűjtesz egy gépre, és szeretnél egy kis pénzhez jutni.
2011. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem gáz. 13 évesen még én is azt hittem, hogy a születésnap az ajándékokról szól.
2011. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Tinker Bell ***** válasza:
79%

Büszke lehet a kedves édesanyád, hogy ilyen gyereket sikerült nevelnie... Ahelyett, hogy segítenél neki még nehezíted a helyzetét...

Örülj, hogy nem a csillagos ég alatt fekszel le este és hogy van előtte mit vacsorázni!

2011. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
30%

Akár milyen csúnya dolog is az ilyen jellegű elvárás, kedves többiek, lássuk be, nagyon rossz, mikor számítasz valamire, mert hozzá szokattak, és rá kell döbbenned, hogy pofára estél.

Egyébként ha annyira nagyon el lenne kényeztetve a kérdező, akkor nem azt reklamálná, hogy nem kapott pénzt szülinapjára, hanem azt, hogy a vezérigazgató-nagybátja nem vett neki új gépet szülinapjára.

Aki el van kényeztetve, az szerintem 13 évesen nem gyűjti a pénzét, hogy gépet vehessen magának, hanem elvárja, hogy a szülei vegyék meg neki.

2011. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, ha dolgoztál volna életedben egy percet is, tudnád, hogy mennyit kell melózni 500 forintért. És ha a szüleid válnak, akkor talán most nem az a legfontosabb nekik, hogy neked új géped legyen, mert unod magad a nyáron...

Ezt a békát le kell nyelned.

2011. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ez kész,a mai nap ez lett a kedvenc kérdésem:D

(csak halkan jegyzem meg, hogy 13 évesen nyáron feketén építkezésen dolgoztam mert nem volt mit ennünk, ajándékról szó sem volt semelyik szülinapomon,vagy bármilyen ünnepen,szóval irigylem a problémádat)

2011. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Megint bemutatkozott a felnőtt társaság.

13 éves gyerekkel veszekedni.

Én még 22 évesen is kapok ajándékot, apukám 46 éves, ő is kap ajándékot.Ha csak egy csokira futja, akkor annyit. A gesztus a lényeg.


Kérdező! Ne szomorkodj, ha kicsit idősebb leszel vállalhatsz diákmunkát és meglátod mindent meg tudsz belőle venni magadnak, amire csak egy veled egy idősnek szüksége van.

Nincs esetleg egy férfi szomszédod, aki megcsinálná a biciklidet? Vagy valamelyik barátodnak egy plusz horgászbotja? Akkor kimehetnétek a természetbe pecázni.

2011. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
13 éves gyerek úgy beszél felnőttekkel, mintha a gatyájából rántotta volna ki őket.
2011. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mekkora egy kóró vagy Te!Már annak is örülnöd kéne,ha simán felköszöntenek egy boldog szülinappal és két puszival,nem még követelődzeni...
2011. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!