Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, te tudod sajnálni...

Őszintén, te tudod sajnálni az ilyen szerencsétlen anyákat -nőket? Miért?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik úgy szülnek gyereket, van, hogy többet, hogy egyszerűen nincs meg hozzá a megfelelő körülményük. Pl még szülőknél élnek, nincs munkája, a férjével rossz volt a kapcsolata, azt hitte jó lesz ha jön a gyerek, a szeretőjének szül gyereket, hogy megtartsa őt magának stb. Aztán meg panaszkodnak hogy jaj a gyereküknek nem tudják megadni ami kell, nincs apja a gyereknek és így tovább. (nem arra gondolok ahol időközben romlottak meg a körülmények, hanem ahol eleve rossz volt)
2011. aug. 2. 10:08
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
50%
Attól,hogy rossz az élet körülményeik attól ők is ugyanolyan emberek mint te vagy én vagy bárki.Érzéseik vannak és álmaik,és bíznak a jóban.oké van köztük lusta is aki várja a csodát és nem tesz érte semmit!
2011. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
61%
Álmai mindenkinek lehetnek, de nem a gyerekszüléssel kellene kezdeni, hanem a körülmények megteremtésével. Adig meg nyugodtan álmodozzon. és addig kell aztán nyújtózkodni, míg a takaró ér
2011. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
22%
Nem látok benne semmi kivetnivalót. Egyedül is tökéletesen fel lehet nevelni egy gyereket, nem kell hozzá feltétlen két személy. Nem sajnálom s nem is ítélen el őket.
2011. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
0%

:D

23 vagyok párom 26!

Itthon élünk nevelőapám házában, ide szültem a Fiamat aki 16 hónapos!


400 ezres havi bevételünk van de nem megyünk sehova :D Leginkább mert többet tudunk spórolni, havi 100 at igyekszünk félre tenni majd ha 26-28 leszek elmegyünk innen... Én nem sietek!


A számláknak a felét háromnegyedét mi fizetjük, Úgy élünk hogy hármunkat simán eltart párom vacsorázni vittük múltkor tesómékat 40et hagytunk ott. Nővéremék most várják a babájukat szegényeknek most sok minden összejött anno fiamra több mint 600 ezerért vásároltunk be a brendonban mindent odaadtunk nekik ami meg le maradt még a listájáról azt meg megvettük...

Megtehetnénk, hogy fizessünk egy házat és röhögve megéljünk de nem látom értelmét, hogy kinullázzuk magunkat... Inkább félre teszünk amennyit tudunk és majd egyszer kp-ra vagy hitelre de veszünk egy családi házat :)

Nekem így jó. Nem vagyunk házasok mert én azt a pénzt inkább elnyaralnám, mint egy olyan bulira költsük ami csak formalitás... Én tudom, hogy Őt akarom nem kell róla papír...

2011. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

te, ennek örülök, de nem érzed a különbséget aközött hogy valaki egy több generációs villában él együtt a szüleivel, vagy egy másfél szobás bérlakásban?...

neked ok, de nem ilyenekről van szó a kérdésben...

2011. aug. 2. 14:20
 36/58 anonim ***** válasza:
59%

:O

Ki beszélt itt villáról?

Ez egy emeletes családi ház 5 szobával...

Itt lakik nagyanyám, öcsém, a nevelőapámnak a két fia és a két barátnőjük, meg Mi hárman :D

A luxus annyi benne hogy két fürdőszoba van és a mi szobánk a legnagyobb a maga 9 négyzetméterével...

???

Sokan vagyunk, szűkösen lakunk nagyon... Hiába sajnálsz másokat... Én is sírok a pénzért persze! Az embernek minél több a bevétele, annál többet akar, és annál nagyobbak az igényeik is! Az hogy valaki a saját szüle házába szül az lehet olyan megoldás, hogy szükség szerű de az a leg logikusabb... Puffoghatnék én is lakáshitellel a nyakunkon és stresszelhetnék, hogy vajon meddig marad meg ez a munkahely a páromnak de nincs miért!

Inkább így 6-7 évet és lehet, hogy én nem fogok ilyen kérdést kiírni 10 év múlva...


Az a hüly.e aki azt hiszi, hogy itthon megteremtheti az egzisztenciáját egy gyerekre...

De megnézném milyen egzisztenciáról beszéltetek Ti itt... A lakáshitel mióta számít egzisztenciának?

Az albérlettől csak egy fokkal vagytok jobb helyzetben... Itt egy banknál vagytok albérletben 20-25 évig...


Azt hiszed most, hogy jó helyre szültél mert kifizettek mindent és hónap végére marad is... Talán még nyaralni is eljuttok...

De mit csinálsz esetleg ha a jó kereset kiesik mert mondjuk párod vagy te eltöri a kezét vagy lábát?


Az általatok gondolt egzisztencia magyarországon nem létező fogalom... Az egzisztencia az ami után nem fizetsz semmit...

2011. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom, a tudatlanságuk miatt. A piciket sajnálom elsősorban, de az anyjuknak is szörnyű lehet nézni, hogy az ő butaságuk miatt nélkülözik a gyerek.
2011. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
53%

Istenem!


A legtöbb ember milyen nevetséges!

Elolvastam a kommenteket!


MI A BIZTOS HÁTTÉR?

A lakáshitel? A kocsihitel? A hitelkártya? A hűtő, tv mosógépes akármilyen hitel?


Kinek van itt BIZTOS(!!!!!!!!!!!!!!!!!!) HÁTTERE KÖZÜLETEK!????


Hitelesek! Ne jelentkezzetek... 25 évnyi hitelt felvállalni nem számít BIZTOS HÁTTÉRNEK! Ez a baj a magyar felfogással...


Ami nektek biztos háttér az egy jó nagy ló.f@sz... Szépíthetjük és öltöztethetjük akármilyen gyönyörűen leírt mondattal!


Ez 15-20-25 év stressz és kötelesség... Ahol nem lehetsz beteg, nem törhet el valamid, és ha úgy alakul sokat veszekszel miatta pároddal, vagy éppen nem fog elengedni nyaralni mert fizetni kell...

A gyerek látja a balatont itthon, a világot meg megismeri a hitelre vett tv-ből... :DDDDD



Én inkább azokat sajnálom akik ezt mondják a megteremtett egzisztenciájuknak!!!

2011. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
59%

Saját 3 szobás felújjított lakás, 2 éves Seat Leon, biztos munkahely, átlag feletti fizetéssel, és kb 2 és fél miliió forint a bankban. Semmi hitel.

Elég biztos?

2011. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

Ja!


Nem lenézem a hiteleseket! Sőt!

Bátornak és merésznek tartom Őket! Lutri dolog marad örökre... Nézzük csak a svájci frankot... Azokat tartom idió.táknak akik szerint neki ez az egizsztenciájuk!

2011. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!