Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék boldog?

Hogyan lehetnék boldog?

Figyelt kérdés

Elégedetlen vagyok a jelenlegi életemmel. Most nincs barátom, magányos vagyok... :( Olyan jó lenne egy társ, akivel megoszthatnám az életemet, akivel szép pillanatokat tölthetnék el. Pedig nem vagyok csúnya, sőt sokan mondják, hogy csinos vagyok, mégis olyan nehéz...

Írnátok pár tippet, vagy kedvre derítő mondatot... Nagyon elkellne...

20/L


2011. aug. 2. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A biciklis csávó vagyok. :D


Figyu ahhoz hogy ez megváltozzon tenned is kéne valamit.

Merre laksz, adok szerenádot az ablakod alatt?!

2011. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ki halt meg?
2011. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Teljesen rá voltam stresszelve hogy legyen barátom, meg nagyon magányosnak éreztem magam, stb. Mikor elfogadtam a helyzetet és hogy minden okkal történik és kimásztam az önsajnálatból, a barátaimmal foglalkoztam és célokat tűztem ki, akkor meg már özönlöttek a pasik... "


Én évek óta elfogadtam a helyzetet, és így nézem a dolgokat, mégse történt semmi :-) Nem elkeserítésből írom, mert tényleg jobb így élni, csak ne hidd, hogy "csodát" tesz.


21/L

2011. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert a világban súlyosabb dolgok történnek még a kérdező nem lesz boldogabb hogy hú dejó is nekem! Elég neki az ő problémája, mit foglalkozzon a másével? Más se foglalkozik az övével. Ennyi. Az hogy sajnálatos módon vannak ilyenek a világban arról a kérdező nem tehet. Ez van. Ennyi.
2011. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!