Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a huszonéves fiatokról úgy gondolnátok, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Nyíltan rákérdeznétek, esetleg szóbahoznátok a dolgot?
2011. aug. 2. 20:03
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Abból gondolom, hogy 25 éves lesz, még nem volt barátnője, viszont csak lánybarátai vannak, velük jár gyakorlatilag mindenhová. Emellett már túlzottan igényes magára és a környezetére, valamint ilyen kifinomult kézmozdulatai vannak beszéd közben.
2011. aug. 2. 20:18
 12/39 anonim ***** válasza:
79%
ismerek pár hetero embert akire ez mind ráillik. nem szoktál beszélgetni vele?
2011. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezd meg tőle, hogy nem-e tetszik neki valamelyik barátnője! :) Lehet hogy csak nagyon félénk, vagy még nem találta meg az ideális társat.

A kézmozdulatok érdekesek, de inkább beszélgetned kéne vele.

2011. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem jelent tul sok mindent. Tesomnak 27 evesen lett eloszor kapcsolata. Sok fiu manapsag kesobb ismerkedik, kitolodik a kor. Hogy lanyokkal ismerkedik...szerintem ez sem egyertelmu jel. Minden ferfi ismerosom, aki meleg, a noket elegge mellekes dolognak tekinti es ferfiakkal baratkoznak inkabb.
2011. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
98%

én ezt mondanám: szivem,ha bármi van amit elmondanál,tudd h nekem megteheted! én mindig szeretni foglak! ha értetlenül néz rád,mond h mostanában zárkózottnak tűnik,és attól félsz,valami emészti. hátha elmondja..


és aki azt mondta h kinevelné ebből,az nem ép,ez nem betegség,vagy dili

2011. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
78%

Én 19 éves meleg fiú vagyok.

Először is: Ez a válasz 16%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:10


Te megőrültél már bocs? Szegény gyereknek elég nehéz lehet saját magát is elfogadnia, nemhogy még te "kivered" a fejéből, és másmilyenné akarod formálni. Én inkább fel is akasztanám magam ilyen helyzetben. Értse már meg mindenki, h a szexuális beállítottság már a születés előtt eldől!


Abban nem értek egyet, hogyha úgy érzi, majd elmondja. Lehet h van, aki így van vele... nekem az anyám már nem él, de eszemben sem jutott soha, h elmondjam az apámnak. Én úgy gondolom h semmi köze a magánéletemhez, h én kivel bújok ágyba.


Kérdező: kérdezz rá nyugodtan! Ha megbízik benned és érzi h nem fogod ezzel szekálni hogy változzon már meg, akkor bevallja. Mondd neki hogy téged nem zavarna és elfogadod ha meleg, csak legyen hozzá őszinte. A kérdés már csak az hogy tényleg elfogadnád? Mert azt nem írtad... mindenesetre én bízom benne, h feltudod fogni az egész súlyát, hogy milyen lehet titkolózva élni, mintha bűnös lennél, mintha te kérted volna azt hogy melegnek szüless! Ha ezt valaki átgondolja rájön hogy nem a gyereke egyik új hóbortja, amiről gyorsan le lehet szoktatni! Engem ha agyon vernének is, akkoris a fiúkhoz vonzódnék és nem azért mert nekem így jó, hanem mert így természetes nekem, és minden melegnek.

Bocs, h ilyen hosszúra nyúlt. remélem segítettem!

2011. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
82%
20:32: en meg ugy gondolom, hogy semmi gond nincs azzal, ha valaki meleg es nem is azt kell kozolni, hogy kivel bujsz agyba, de a szuleid, akik felneveltek, megerdemelnek annyit, hogy ne hazugsagban tartsd oket. Mert egyszer ugyis kiderul az orientaltsagod es nem jobb, ha toled tudjak meg, mint mastol? Mikor 40 evesen meg mindig nincs unoka? Fius anyukakent ezt gondolom. Teremtse meg a szulo a megfelelo legkort, hogy a gyerek el merje mondani. Valoszinuleg edesapaddal nincs meg a megfelelo kapcsolat ehhez.
2011. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Épp azért nehéz, mert elég sokat beszélünk egymással, de valahogy ez a téma mindig tabu volt. Sajnos korábban előfordult, hogy meglehetősen negatív jelzőkkel illettem a melegeket, persze úgy, hogy ezt ő is hallotta. Ezeket a szavakat ma már nagyon bánom. És azt is észrevettem, hogy kissé zavarba jött, amikor legutóbb együtt néztük a hírekben a melegfelvonulásról szóló tudósítást.


Nyilván a remény hal meg utoljára, tehát bízom benne, hogy mégsem meleg, de ha az, akkor is a fiam marad.

2011. aug. 2. 20:41
 19/39 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező az egyetlen dolog amit tehetsz az az elfogadás...

Nem tudom hogy viszonyulsz a témához?Két lehetőséged van az amit az előbb írtam v az h elevenen emészted fel magad.

A fiad ha valóban meleg megváltoztatni nemtudod ha elnyomja magában ezt az irányultságot csak lelki beteg ember lenne belőle ezt akarod?+sokkal rosszabb dolgok...

az emberek szexuális hovatartozása mindamelett h magánügy egy teljesen normális és természetes dolog addig amíg az másokat nem sért és felnőtt emberek között zajlik.

Mi is a kérdés konkrétan?

Az h ezt hogyan tudd meg nagyon egyszerű..-.Beszélgessetek.Kérdezz rá h mi újság a párkapcsolattal?

Mi a helyzet vele úgy egyébként?Gyanítom h nem beszélgettek túl intim témákról nem vagytok túl közvetlen viszonyban különben nem lenne ez olyan hétpecsétes titok.Az h ez így felvetődött benned biztosan nem véletlen de hogy miért kellett 25 éves koráig ennek a dolognak kimondatlannak lennie annak van oka.Talán még nem késő helyrehozni...A te gyereked:)

2011. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Szexuális témákról valóban nem beszélgetünk, viszont egyéb családi, közéleti, politikai stb. dolgokról napi szinten. Ha párkapcsolat szóba kerül, mindig arra lyukadunk ki, hogy jelenleg a tanulás és karrierépítés a legfontosabb számára, és ebbe nem fér bele egy barátnő. Néhányszor javasoltam, hogy próbálkozzon közelebbi kapcsolatba kerülni az egyik lánybarátjával, de csak kifogásokat mondott, hogy ő miért nem jó, holott majdnem minden hétvégén találkoznak.


20:44! Sajnálom, hogy már nem él az édesanyád. Ha édesapád rákérdezne, hogy a fiúkat szereted-e, akkor elmondanád neki?

2011. aug. 2. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!