Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a huszonéves fiatokról úgy gondolnátok, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Nyíltan rákérdeznétek, esetleg szóbahoznátok a dolgot?
2011. aug. 2. 20:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
24%

Ha azóta sem mertél rákérdezni, akkor az jöhet még szóba, hogy PRIVÁTBAN elárulod a fiad teljes nevét (+ esetleg pontos életkor, lakhely stb, ha gyakori névvel rendelkezik, de akár elküldheted a pontos webcímet/linket is,),

vagy ha tudod milyen néven van fent bizonyos oldalakon akkor esetleg megpróbálhatom felvenni vele a kapcsolatot, és kideríthetem mi a helyzet.

Nem túl szép dolog, de nem hiszem, hogy ezzel tönkretenném az életét. S mivel már sejted, innentől szerintem csak javíthatna a helyzeten.


Természetesen az elején, amikor a linket említettem, arra gondoltam, ha rendelkezik pl. facebook fiókkal vagy fent van valamilyen közösségi oldalon.

2012. márc. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Elejtenék pár célzást, hogy nem ítélkezem, lehetőleg anélkül, hogy vallatnám.
2012. márc. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
74%

Aki minden adatát tudni szeretné a fiúnak.Vajon miért? Ki ne add neki!

Nekem 2 huszonéves fiam van.Az egyik 3 éve párkapcsolatban él egy lánnyal, a másiknak soha nem volt barátnője. Úgy vagyok vele, hogy semmi közöm hozzá, az ő élete.A lényeg, hogy azt látom, mindketten elégedettek az életükkel.Ha esetleg meleg is lenne a fiam, úgysem mondaná meg.Nem miattam, az apjától tartana, aki mereven elutasító ezen a téren. 250 km-re lakik tőlünk a gyerek, úgy él, ahogyan neki jó.

2012. márc. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
67%
02:43 ezt ugye nem gondolod komolyan???
2012. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
91%

Mit tennék? Semmit.

Remélem lesz olyan jó viszonyom a fiammal mindig, hogy tudjam mi van vele. És itt nem arra gondolok, hogy szavakkal mondja el...csak ismerjem, tudjam szavak nélkül az ilyen nagy dolgokat.

A legjobb barátom akivel napi szinten találkozom vagy legalább telefonon beszélek is meleg. Soha nem mondta ki nekem, de én tudtam. Nagyon jó kapcsolatunk van.


Nem változna semmi bennem. Lehet lepontozni, de mióta tudom, hogy a legjobb barátom is az azóta nekem ez természetes. Mellesleg senkinek semmi köze ahhoz, hogy mi történik más hálószobájában. Szerintem.

2012. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező! Tényleg ne add ki senkinek itt a fiad.

Nem is tudom mit gondolt magáról az a válaszoló aki elkérte a nevét stb. Ijesztő.

2012. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Egyébként meg az unokatémáról annyit, hogy annak a melegnek lesz gyereke aki családcentrikus. Igen ilyenek is vannak.

Az én barátom imádja a gyerekeket, az én fiamat is, első pillanattól megértették egymást. Ő mondja is nekem, hogy a 30-as éveiben szeretne gyereket, nem élne a nővel, de szeretne apa lenni és nem csak hétvégén. És ez a felállás semmivel sem rosszabb mintha a szülők elválnának. Ugyan az.


De majd most jönnek a homofóbok ( akiknek nagyobb problémájuk nincs is), hogy a gyereke meleg lesz, sőt az enyém is, mert sokat találkoznak. Na szóval itt le is zárnám.


Empátia. Csak ennyi, emberek.

2012. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Szia,annyit fűznék még hozzá,hogy szerintem attól,hogy a fiú nem mondja el az anyjának,hogy meleg,attól még lehet bensőséges a viszonyuk,sajnos a társadalmi nyomás miatt is simán elképzelhető,hogy nem mondja el.Rengeteg korlátolt,primitív ember van,akik előítéletet gerjesztenek.Az egyik válaszoló tanácsolta,hogy rá kell kérdezni,hogy hogy állsz mostanában a párkapcsolat terén?Nem tetszik valamelyik lány,vagy fiú?Szerintem ez a mondat nem bántó,selyteti ugye,hogy érzékeled mi a helyzet,viszont,ha nem az akkor magyarázatra is okot ad,én szülőként ezt választanám.Szerintem ne agyalj annyit rajta,kérdezz rá,te és ő is megkönnyebbültök!Szerintem nagyszerű szülő vagy,mert igen is foglalkozol a helyzet lelki oldalával is,mi ez,ha nem törődés!
2012. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
68%

02:43 vagyok, aki "minden adatát tudni szeretné a fiúnak" (nem, nem mindet...)


LOL, azért meg ne haljatok már... :DD


Én is biszex vagyok, gondoltam ha küldök egy üzenetet a srácnak és megpróbálok vele megismerkedni előbb-utóbb kiderül mi a helyzet.


Nem kell ennyire kiakadni/felháborodni. Különben se nagy dolog megmutatni valamelyik közösségi oldalon a profilját. Ha rosszat akarnék neki így is simán kideríthetném ki a kérdező és ki a fia. De semmi kedvem hozzá, hiszen nem nyernék rajta semmit.

Csak azért ajánlottam fel, mert láttam, hogy nem halad semmire, viszont mivel kiemelte a kérdést nyilván foglalkoztatja a dolog.

2012. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!