Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfenyegetett a barátom, azt...

Megfenyegetett a barátom, azt hiszem nem fogom már ezt sokáig bírni?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk, 4,5 éve.

Kicsit vitatkoztunk egy dolgon, aztán én elindultam haza, hogy inkább egyedül leszek, nem hiányzik a további vita.

Nálam maradt valamije, elindultam azzal.

Idegesen utánam jött és mondta hogy adjam vissza. De előtte már odaadta, és mondtam neki hogy most miért kéri vissza? Szükségem van rá holnap visszaadom. Még idegesebben annyit mondott hogy adjam vissza és kész.

Én meg elindultam "fittyet hányva" arra hogy mit mond, mert gondoltam csak ideges, és ő is elindul hazafele.

De utánam jött és azt mondta, hogyha nem adom most rögtön vissza a következő az lesz hogy : megverlek.

Nagyon megilyedtem, odaadtam neki és tűztem haza de már sírva!

Hogy lehet egy egyszerű nézeteltérésből ilyen vita? Vagy mi ez?

Olyan ideges volt egy semmiségért, vérben forgott a szeme, én meg akkor lettem igazán mérges mikor azt mondta hogy megver, hogy erre annyit mondtam csak hogy "dögölj meg"

Ezek után 2 órán át zokogtam és szakítottam vele. Ezek után nem is akarom látni.

Miért lehetett ilyen agresszív? És hogy mondhat ilyet hogy megver? Normális az ilyen?

Régebben volt egy ilyen szituáció, kb 2 éve.

De ez az eset annyira megilyesztett, hogy a maradék szeretetem is elmúlt felé, illetve nagyon remélem hogy ezek után örökre elmúlik. Csak az a baj, hogy mindig eszembe jutnak a szép dolgok..

Hogy fogom túltenni magam rajta?

24L


2011. aug. 2. 23:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen, eltaláltad. Egy laptop volt az :(
2011. aug. 2. 23:20
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
bármi legyen is az és bármit is titkos akkor sem fenyegetőzhet
2011. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor arra tippelek, hogy a laptopon volt valami levelezés nyom avagy ilyesmi.

Ha eddig veled nem volt ilyen agresszív, de most erre az lett, akkor ez magyarázza a jelenséget.


Hallottam már ilyenről.

2011. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Ha valóban levelezés lett volna rajta vagy hasonló csajozós dolog, akkor meg azért szakítottam volna vele.

De ez azért elég durva, nehezen fogom elfelejteni, és "emlékezetes" szakítás marad.

2011. aug. 2. 23:31
 15/26 anonim ***** válasza:
85%

"...Ha valóban levelezés lett volna rajta vagy hasonló csajozós dolog, akkor meg azért szakítottam volna vele. ..."


na igen, de az a biztos szakítás, ezzel szembe erre még azt hitte, hogy megússza.

Végül is filóztál rajta, hogy milegyen.

2011. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő, hogy nem emlékszik arra, amit csinált.
2011. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem arra nem emlékszik, hogy most mit csinálta, hanem a régebbi hasonló dolgokra, ahogy azt fentebb írtam!
2011. aug. 2. 23:39
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Fuss! Ne maradj a szép emlékek miatt vele!
2011. aug. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy szakítottál vele. Szerintem az erőszak első jelére szakítani kell, nem szabad megvárni amíg eldurvul a dolog. A szép emlékekkel meg ne foglalkozz. Lesznek még mással is szép emlékeid, valószínűleg százszor szebbek is, mint ezzel az "emberrel". Túl is leszel majd rajta, meglátod, hiszen már nem szereted (hogy is lehetne szeretni egy ilyet?)
2011. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%
Azért a részedről is elég gusztustalan dolog lelépni más laptopjával.
2011. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!