Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfenyegetett a barátom, azt...

Megfenyegetett a barátom, azt hiszem nem fogom már ezt sokáig bírni?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk, 4,5 éve.

Kicsit vitatkoztunk egy dolgon, aztán én elindultam haza, hogy inkább egyedül leszek, nem hiányzik a további vita.

Nálam maradt valamije, elindultam azzal.

Idegesen utánam jött és mondta hogy adjam vissza. De előtte már odaadta, és mondtam neki hogy most miért kéri vissza? Szükségem van rá holnap visszaadom. Még idegesebben annyit mondott hogy adjam vissza és kész.

Én meg elindultam "fittyet hányva" arra hogy mit mond, mert gondoltam csak ideges, és ő is elindul hazafele.

De utánam jött és azt mondta, hogyha nem adom most rögtön vissza a következő az lesz hogy : megverlek.

Nagyon megilyedtem, odaadtam neki és tűztem haza de már sírva!

Hogy lehet egy egyszerű nézeteltérésből ilyen vita? Vagy mi ez?

Olyan ideges volt egy semmiségért, vérben forgott a szeme, én meg akkor lettem igazán mérges mikor azt mondta hogy megver, hogy erre annyit mondtam csak hogy "dögölj meg"

Ezek után 2 órán át zokogtam és szakítottam vele. Ezek után nem is akarom látni.

Miért lehetett ilyen agresszív? És hogy mondhat ilyet hogy megver? Normális az ilyen?

Régebben volt egy ilyen szituáció, kb 2 éve.

De ez az eset annyira megilyesztett, hogy a maradék szeretetem is elmúlt felé, illetve nagyon remélem hogy ezek után örökre elmúlik. Csak az a baj, hogy mindig eszembe jutnak a szép dolgok..

Hogy fogom túltenni magam rajta?

24L


2011. aug. 2. 23:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Utolsó, olvasd el normálisan mit írtam!

Ő azt odaadta, és nagy szükségem lett volna rá 1 napra!

Mit gondolsz, talán el akartam tenni???

2011. aug. 3. 10:52
 22/26 anonim ***** válasza:
4%
Igen, elolvastam. Kétszer kérte vissza, és te még akkor is "fittyet hányva" arra, amit mond, nem adtad neki vissza. Na ezért írtam, amit írtam, ne idegeskedj, inkább gondold át.
2011. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Veszélyes embernek tűnik. Vigyázz vele. Ha bántana, vagy valamit tenne, jelentsd fel!
2011. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
84%

Szia. Az vagyok, akit megszólítottál a másik kérdésednél.

Nekem nagyon más a párkapcsolati konfliktuskezelésekről a véleményem, mint a fősodornak vagy az átlagnak. Nem véletlenül estem le 90%-ról 84-re egy óra alatt.

De ha fizikailag nem ütött meg, csak verbálisan kiszaladt a száján, az még nem jelenti azt, hogy egy félelmetes agresszív bunkó legyen. Néha az ember indulatában túlexponált szavakat mond, mégpedig azzal a késztetéssel, hogy megbántsa a másikat. Ezzel a negatív érzéssel akar úgymond energiát vagy revansot venni a partnerből. Ezt nem kell betűszerint komolyan venni. A kurv.aa.nyázók sem effektíve prostinak tartják a mutterját a másiknak.

Én még mindig a kölcsönös tisztázást és beszélgetést javasolnám.

2011. aug. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ide is írtál.

De talán most az lesz a legjobb nekem, ha nem látom ezt a pasit 1-2 hétig, addig is kiélvezem kicsit amit vele nem lehetett. Egyszer biztos sor kerül majd egy beszélgetésre, kíváncsi leszek mit fog mondani. Köszi mégegyszer hogy írtál, én majd felpontozlak :)

2011. aug. 3. 15:46
 26/26 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy most utólag írok, de szerintem csak akkor tudtál volna sort keríteni anno egy beszélgetésre vele, ha nyitott volt rá. Viszont szerintem hiába nem akartad látni anno kicsi a világ ennyi. Egy azonban biztos, hogy azért te sem voltál ebben a kérdésben makulátlan mert azon kívül, hogy ő mondta a ('megverlek') szót, te meg mondtad,('dögölj meg') szót ugye? Tehát kettőn is állhatott akkor köztetek a vásár. Tehát szépen akarta gondolom kérni azt a laptopot na de te meg el akartál vele szaladni?. Miért nem lehetett egyszerűen minden szó nélkül visszaadni azt a nyomorult laptopot mert akkor szerintem nem lett volna ez az eset. Viszont kérdés, hogy te fordított helyzetben megtetted volna ugyanezt, hogy kölcsönadod a laptopodat szerintem te is ideges lettél volna anno, ha ő szaladt volna el a tulajdonoddal a kezében. Bár igaz amit az egyik válaszoló írt, hogy néha az ember indulatában mond olyan dolgokat, amiket aztán nem is gondol komolyan tehát nem is értem, hogy mit kellett ezen akkor ennyire beparázni, mert ha annyira meg akart volna verni, szerintem ott helyben és azonnal megtette volna úgy, hogy akkor tuti biztos, hogy ott maradtál volna, és akkor már nem tudtál volna hazaszaladni. Még annyi: Én is ideges lettem volna akkoriban, ha a tulajdonommal a kezemben szaladgálnak, s nem akarná kérésemre visszaadni azt az illető, és valószínű, hogy most is ideges lennék, ha ez előfordulna velem.


/F/-098

2019. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!